Siyaset Kitapları

Bellek – Odamdan Sızanlar PDF indir

Bellek – Odamdan Sızanlar PDF indir, e-kitap sitemizde Bellek – Odamdan Sızanlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mustafa Önsel tarafından kaleme alınan Bellek – Odamdan Sızanlar kitabı 312 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bellek – Odamdan Sızanlar kitabını 9786052986165 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bellek – Odamdan Sızanlar kitap özeti, Bellek – Odamdan Sızanlar pdf oku, Bellek – Odamdan Sızanlar yandex, Mustafa Önsel e-kitap pdf, Bellek – Odamdan Sızanlar PDF Drive, Bellek – Odamdan Sızanlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bellek – Odamdan Sızanlar PDF Oku

Bellek – Odamdan Sızanlar Kısa Özet

Duruşmalar başladı.

Marmaris`e Cumhurbaşkanı Erdoğan`ı almaya giden grubun başındaki eski general 25 Mayıs 2017’de mahkemede konuştu.

Sanık, Cesur Yürek filmine atıfta bulunarak şu ifadeleri kullandı: “Kendimi o filmin kahramanına benzetiyorum.

Hani final sahnesinde, filmin kahramanı maskeli bir İngilizle vuruşurken İngiliz`in maskesi düşüyor ve kahraman vuruştuğu İngiliz`in aslında adına savaştığı İskoç Kralı olduğunu anlıyor ya, bizim durumumuz tam buna benziyor.” Bunun üzerine Mahkeme Başkanı, “Sizin kralınız kim?” diye sordu.

Sanık, “Bunu Akıncılar Davası’ndaki duruşmalara bırakalım” dedi.

Sonuç mu?

Sonraki hiçbir duruşmada kralı açıklamadılar.

Sahi kimdi bu kral?

Sanıklar neden krallarını açıklamadılar?

Daha sonra neler yaşandı?

15 Temmuz`da çekirdek çitleyenler, korkudan kafasını dışarı çıkaramayanlar, “Dur bakalım ne olacak” diyenler ve hatta kripto FETÖ’cüler kahramanlık hikayeleri yazıp terfi ederken, o gece canlarını ortaya koyanlara ne oldu?

Hendek operasyonlarından 15 Temmuz`a, şûralardaki tasfiyelerden TSK`nın yapısına, darbe davalarında kanlı çuvala atılanlardan savaşta sıvışanlara…

Son beş yılda ülkemizin nereye evrildiğini okumaya, belleğinizi tazelemeye hazır mısınız?

Bellek – Odamdan Sızanlar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu