Edebiyat Kitapları

Bellek ve Başka Tuzaklar PDF indir

Bellek ve Başka Tuzaklar PDF indir, e-kitap sitemizde Bellek ve Başka Tuzaklar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Aykut Ertuğrul tarafından kaleme alınan Bellek ve Başka Tuzaklar kitabı 128 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bellek ve Başka Tuzaklar kitabını 9786257014762 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bellek ve Başka Tuzaklar kitap özeti, Bellek ve Başka Tuzaklar pdf oku, Bellek ve Başka Tuzaklar yandex, Aykut Ertuğrul e-kitap pdf, Bellek ve Başka Tuzaklar PDF Drive, Bellek ve Başka Tuzaklar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bellek ve Başka Tuzaklar PDF Oku

Bellek ve Başka Tuzaklar Kısa Özet

Bellek nedir? Belki insanoğlunun bütün hevesi ve doymak bilmez keşif iştahına rağmen sırrını hâlâ koruyan gizemli bir labirenttir. Belki de içine düşüldükçe derinleşen, ilerledikçe yabanıllaşan bir tuzak. Peki içinde keşif ve tuzakları aynı yoğunlukta barındıran bir insan tekinin *hatırlama* yolculuğu, bunun yanı sıra yaşanılan zamanın ve dünyanın hafızasından süzülenler değil midir?

Öyleyse Bellek ve Başka Tuzaklar’da, hapishane duvarlarından, şehrin sokaklarına; çay ocaklarından, sınır karakollarına; torununa Şehrazat’ın nefesini üfleyen babaannelerden, uykusuz yatılı okul öğrencilerine; iyilik, kötülük, aşk ve savaştan, hatırlamak ve unutmaveyair okuyacaklarınız; yalnızca Aykut Ertuğrul’un değil sizin de hikâyeniz sayılmaz mı? Belki öyle.

Bellek ve Başka Tuzaklar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu