Kişisel Gelişim Kitapları

Ben Ok’im- Sen Ok’sin PDF indir

Ben Ok’im- Sen Ok’sin PDF indir, e-kitap sitemizde Ben Ok’im- Sen Ok’sin kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Thomas A. Harris tarafından kaleme alınan Ben Ok’im- Sen Ok’sin kitabının çevirmenliğini Hanife Uğur Nilgün Sağlam Dilara Akıncı yapmıştır. Yayıncılığını Okuyan Us Yayınları yaptığı Ben Ok’im- Sen Ok’sin kitap özeti, Ben Ok’im- Sen Ok’sin pdf oku, Ben Ok’im- Sen Ok’sin yandex, Thomas A. Harris e-kitap pdf, Ben Ok’im- Sen Ok’sin PDF Drive, Ben Ok’im- Sen Ok’sin Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ben Ok’im- Sen Ok’sin PDF Oku

15 Milyonun Üzerinde Satan, Milyonların Hayatını Değiştiren Klasik

“Olağanüstü! Harris bu kitapla, binlerce kişiyi; değişmek, içlerindeki verimli yetişkini serbest bırakmak ve içten yakınlıklar kurabilmek için gerekli özgürlüğe kavuşturdu.”
-Los Angeles Times

Gecmişi değiştiremeyiz. Ama bugün bizimdir. Ne olmak istediğinize karar verin ve olun.

Patronunuzla konuşurken sesinizin bir çocuk gibi titrediği oluyor mu? Basit bir tartışmanın büyüyüp tamiri zor bir kırgınlığa yol açtığına şahit oldunuz mu? “Neden böyle davranıyorum, bilmiyorum”, “Ben aslında böyle bir diğerideğilim”, “Böyle olmasını istememiştim” cümleleri size de tanıdık mı? Mutluluğunuzun önünde duran tek engel geçmişte verdiğiniz basit kararlar olabilir mi: Yeterince iyi değilim! O benden daha iyi!

Bu kitap sizi yeterince iyi olduğunuza ikna etmeye çalışmayacak. Okuyacak ve kendiniz göreceksiniz. İnsan yaralıdır, hatalıdır, müthiş değildir. Ve tam da bu haliyle, “iyi”dir, “tam”dır.

Bu kitap, uyum sağlamaktan ziyade değişmeyi ve dönüşümü isteyen insanlara yeni bir yanıt veriyor. Kişiyi, geçmişte ne olduğundan çok şimdi olandan ve gelecekte ne bulunacağından sorumlu olduğu gerçeğiyle yüzleştiriyor. Dahası, bireylerin değişmesini, oto kontrolü, kendini yönlendirmeyi ve seçme özgürlüğünü keşfetmeyi olabilecek kılıyor. Harris, kişilik yapılarımızı keşfederek, eski kararların nasıl ve neden alındığını anlayarak hayatlarımızı değiştirebilme özgürlüğüne kavuşabileceğimize inanıyor.

“Thomas Harris’in, “Transaksiyonel Analiz”i hem çok açık hem de kapsamlı biçimde ortaya koyduğu bu kitap için o ünlü klişeyi bu kez içtenyetle söylemek zorundayım: Bu kitap yaşamınızı değiştirebilir. Daha doğru söylemek gerekirse bu kitabın elinize verdiği araçla yaşamınızı kendinizin kılabilir ve yaşamınızın öyküsünü kendiniz yazabilirsiniz. “BEN OK’İM – SEN OK’SİN” size “kendi” kitabınızı yazdıracak bir kitap.”
-Dr. Cem Mumcu

Sayfa Sayısı: 328

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Okuyan Us Yayınları

Ben Ok’im – Sen Ok’sin PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu