PDF İndir

Ben Seri Katil PDF indir

Ben Seri Katil PDF indir, e-kitap sitemizde Ben Seri Katil kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Stephane Bourgoin tarafından kaleme alınan Ben Seri Katil kitabı 216 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ben Seri Katil kitabını 9786052986608 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ben Seri Katil kitap özeti, Ben Seri Katil pdf oku, Ben Seri Katil yandex, Stephane Bourgoin e-kitap pdf, Ben Seri Katil PDF Drive, Ben Seri Katil Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ben Seri Katil PDF Oku

Ben Seri Katil Kısa Özet

Stéphane Bourgoin, *seri katil* vakalarını en yakında zamandan tanıyan, pek çoğuyla yaptığı görüşmeler üzerinden kitaplar yazan, kitapları 30 dile çevrilmiş bir araştırmacı kimliğiyle uzman polislere danışman ve hoca olarak hizmet verdikten sonra sahtekâr ve mitoman olmakla suçlanan bir *fenomen*. Bazı *yalan*larını kabul etmesi emniyet yetkililerinin gözündeki önemini zedelemedi: Hâlâ *seri katil* psikolojisini en iyi bilen kişi olarak görüşlerine başvuruluyor.

Bourgoin burada deyim yerindeyse ruhlarının derinliklerine iniyor: işte size farklı zamanlardan, farklı ülke ve coğrafyalardan 12 farklı seri katilin; sayısız insanın canına kıyan 12 sübyancı, ölü sevici, yamyam caninin itirafları… Yazdıkları ve hatta çizdikleriyle birinci ağızdan aktardıkları kendi hikâyeleri.

*Yaptıklarımdan dolayı en ufak bir pişmanlık duymuyorum. Bende vicdan yok ve bundan da zerre rahatsız değilim. İnsanlığa inanmadığım gibi ne Tanrı’ya ne de Şeytan’a inanıyorum. Kendim de dahil olmak üzere bu boktan insan ırkından tüm kalbimle nefret ediyorum.*

Carl Panzram

Ben Seri Katil PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu