Edebiyat Kitapları

Benim Adım Mehtap PDF indir

Benim Adım Mehtap PDF indir, e-kitap sitemizde Benim Adım Mehtap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mehtap Mahmudi tarafından kaleme alınan Benim Adım Mehtap kitabı 364 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Benim Adım Mehtap kitabını 9786052971628 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Benim Adım Mehtap kitap özeti, Benim Adım Mehtap pdf oku, Benim Adım Mehtap yandex, Mehtap Mahmudi e-kitap pdf, Benim Adım Mehtap PDF Drive, Benim Adım Mehtap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Benim Adım Mehtap PDF Oku

Benim Adım Mehtap Kısa Özet

Mehtap, babası onu ve annesini zorla İran’a götürdüğünde ufacık bir kızdı.

Tam on sekiz ay boyunca zorlu şartlar altında İran’da tutulduktan sonra, annesinin tüm dünyanın konuştuğu kaçış planı aracılığıyla Amerika’ya dönmeyi başardı.

Lakin Mehtap’ın yaşamı bir daha asla eskisi gibi olmayacaktı. Bir yandan, tüm yaşamı boyunca hissettiği korkuyla başa çıkmaya çalışırken, öte yandan babasını affetmenin sandığı kadar kolay olmadığını öğrenecekti.

*Öfkeme tutunmak ve babamdan nefret etmeye devam etmek için ne kadar uğraşsam da annemin hatırlattığı güzel anılar, ağır ağır kalbime işlemeye başlamıştı.

Hiç kimse tam anlamıyla kötü veya tam anlamıyla iyi değildi. İçimdeki nefret beni ele geçirmeden önce babamın, yaşamımın sonuna kadar bir parçam bulunacağı gerçeğini kabul etmek ve onun içindeki iyi tarafı görmek zorundaydım.

Benim Adım Mehtap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu