Edebiyat Kitapları

Benimle Yan 2 PDF indir

Benimle Yan 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Benimle Yan 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Beyza Özaydın tarafından kaleme alınan Benimle Yan 2 kitabı 9786254141638 sayfadan oluşup, kapak olarak yayınlanmıştır. Benimle Yan 2 kitabını Ciltsiz numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Benimle Yan 2 kitap özeti, Benimle Yan 2 pdf oku, Benimle Yan 2 yandex, Beyza Özaydın e-kitap pdf, Benimle Yan 2 PDF Drive, Benimle Yan 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Benimle Yan 2 PDF Oku

Benimle Yan 2 Kısa Özet

“Çok yaktın
Çok yandım…”

“Bana, Benimle Yan demiştin ya. Bir şey demeden sarılmıştım.
Ayaz, ben başından beri yanıyorum. Seninle olmasa bile senin için.
Ve artık bu yangını hissetmediğim zaman rahatlayacağıma, aksine canım acıyor. Başta canımı yakan şeyin yokluğunda canım acıyor şimdi.”
 
“Ben de en başından beri yanıyorum.”
 
Aşkı, dostluğu, komediyi bir arada barındıran Benimle Yan, hikâyesine kaldığı yerden sürdürmekte. Yaşadıkları zorluklarla baş etmelerini merakla okurken birbirlerinden hiç vazgeçememelerine yeniden şahit olacaksınız. Ayaz’la Masal’ın romantik komedi tadındaki ilişkilerini, dostluğuyla bilinen Anıl’ın aşka yelken açışını, Hande’nin yaratacağı kalp kırıklarını, Atalay’ın ise yaşayacağı hayal kırıklıklarını derinden hissedeceksiniz.
 
Benimle Yan 2 ve karakterlerinin hayat hikâyeleri okumanız için sizleri bekliyor!

Benimle Yan 2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu