Psikoloji Kitapları

Benliğini Arayan Çocuk PDF indir

Benliğini Arayan Çocuk PDF indir, e-kitap sitemizde Benliğini Arayan Çocuk kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Virginia M. Axline tarafından kaleme alınan Benliğini Arayan Çocuk kitabı 268 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Benliğini Arayan Çocuk kitabını 9786052221426 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Benliğini Arayan Çocuk kitap özeti, Benliğini Arayan Çocuk pdf oku, Benliğini Arayan Çocuk yandex, Virginia M. Axline e-kitap pdf, Benliğini Arayan Çocuk PDF Drive, Benliğini Arayan Çocuk Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Benliğini Arayan Çocuk PDF Oku

Benliğini Arayan Çocuk Kısa Özet

Benliğini Arayan Çocuk yazıldığı tarihten bu yana güncelliğini ve tesirini yitirmeyen, benzerleri içinden orijinalliği ve içtenliğiyle sıyrılan mühim bir mesleki ve edebi çalışma. Zeka geriliği olduğu düşünülen, içine kapanık ve iletişim kuramayan Dibs’in, oyun terapisiyle kabiliyetlerini sıra sıra nasıl keşfettiğini, benliğini ararken yaşanan içten duygularıyla nasıl baş ettiğini, sürece bizzat dahil olduğunuzu hissederek okuyacaksınız.

Bir anne baba gerçekten istemedikleri halde dünyaya bir çocuk getirirler mi? Peki, o çocuk ana rahmine düştüğü anda bunu hissedebilir mi? Böyle bir aile ortamında bir çocuğun sığınabileceği, kendi iç dünyasından daha güvenli bir yer var mıdır? Gerçek terapi kayıtlarından derlenerek yazılmış olan bu kitap, çocukları tanımak, anlamak ve onlara nasıl yaklaşmak gerektiği hususunda yaşamınızda yeni ve çok insani bir pencere açacak.

Anne babalar, öğretmenler, öğrenciler ve çocukların eşsiz iç dünyalarını merak eden herkes için bir başucu kitabı bulunacağını düşündüğümüz Benliğini Arayan Çocuk, bir çocuk psikolojisi uzmanı eliyle geliştirilen Türkçe çevirisiyle sizlerle…

*Bence tüm çocukların tırmanmak için kendi tepeleri olmalı. Ve bence tüm çocukların gökyüzünde yalnızca kendilerine ait bir yıldızları olmalı. Ve bence tüm çocukların kendilerine ait bir ağaçları da olmalı. Bence böyle olmalı…*

Benliğini Arayan Çocuk PDF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu