Çocuk Kitapları

Beş Küçük Kardeş – Dünya Çocuk Klasikleri PDF indir

Beş Küçük Kardeş – Dünya Çocuk Klasikleri PDF indir, e-kitap sitemizde Beş Küçük Kardeş – Dünya Çocuk Klasikleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Margaret Sidney tarafından kaleme alınan Beş Küçük Kardeş – Dünya Çocuk Klasikleri kitabı 104 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Beş Küçük Kardeş – Dünya Çocuk Klasikleri kitabını 9786052491720 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Beş Küçük Kardeş – Dünya Çocuk Klasikleri kitap özeti, Beş Küçük Kardeş – Dünya Çocuk Klasikleri pdf oku, Beş Küçük Kardeş – Dünya Çocuk Klasikleri yandex, Margaret Sidney e-kitap pdf, Beş Küçük Kardeş – Dünya Çocuk Klasikleri PDF Drive, Beş Küçük Kardeş – Dünya Çocuk Klasikleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Beş Küçük Kardeş – Dünya Çocuk Klasikleri PDF Oku

Beş Küçük Kardeş – Dünya Çocuk Klasikleri Kısa Özet

Kahcerengi boyalı, ufak bir evde anneleriyle birlikte beş ufak kardei yaşıyordu. Evleri kasabanın dışındaydı. Babalarını kaybettikleri için onları zorluklarla dolu günler bekliyordu. Anneleri bayan Pepper çocuklarono iyi yetiştirebilmek için gece gündüz demeden çalışıyordu.

Yaşadıkları kasbadaki insanlar bi hayli nazik ve iyi kalpli insanlardı. Hepsi de Bayan Pepper´e yardım etmek istiyor ama o, bu yardımları kolay kolay kabul etmekistemiyordu. Çok gururlu ve kuvvetli bir kadındı. Bunu çok iyi bilen kasaba halkı da bütün dikiş işlerini ona yaptırır ve karşılığında da hak ettiğinden daha fazla para verirlerdi.
Çocukları da onlar için çok çalıştığını bildikleri annelerne her işte yardım ediyor, annelerinin daha çok para kazanması için onlar da çabalıyorlardı. En çok da büyük kardeş Georges istekliydi annesine yardımcı olma hususunda. Her fırsatta annesi ve kardeşlerine hoşa gidecek sürprizler yapıyor, onları mutlu ediyordu.

Beş Küçük Kardeş – Dünya Çocuk Klasikleri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu