Sağlık Kitapları

Beslenme İle İlgili Mitler ve Gerçekler PDF indir

Beslenme İle İlgili Mitler ve Gerçekler PDF indir, e-kitap sitemizde Beslenme İle İlgili Mitler ve Gerçekler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gamze Akbulut tarafından kaleme alınan Beslenme İle İlgili Mitler ve Gerçekler kitabı 300 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Beslenme İle İlgili Mitler ve Gerçekler kitabını 9786257564083 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz.

Beslenme İle İlgili Mitler ve Gerçekler kitap özeti, Beslenme İle İlgili Mitler ve Gerçekler pdf oku, Beslenme İle İlgili Mitler ve Gerçekler yandex, Gamze Akbulut e-kitap pdf, Beslenme İle İlgili Mitler ve Gerçekler PDF Drive, Beslenme İle İlgili Mitler ve Gerçekler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Beslenme İle İlgili Mitler ve Gerçekler PDF Oku

Bu kitapta beslenme ile ilişkili efsane haline gelmiş mitleri, medya tarafından ortaya atılan beslenme ile ilgiliki bir çok yaygın yanlış kanıyı çürütmek ve bunun yerine bilimsel somut gerçekler sunmayı hedefledik. Bu amaçla, bazı besin ve besin ögeleri, kitapta farklı bölümler altında değişik bir bakış açısıyla yeniden ele alınarak sunulmuştur. Her bölümün sonuna o bölümün özeti niteliğinde “KISA KISA: MİTLER VE GERÇEKLER” konulu bir kısım eklenerek okuyucu için daha anlaşılır olması sağlanmıştır. Toplumun geneli için kitabımızın beslenme ile ilişkili çeşitli konularda yanlış bilinenleri “bilimsel gerçeklerle değiştirdiğimiz” iyi bir kaynak olmasını diliyoruz.

Beslenme İle İlgili Mitler ve Gerçekler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu