Edebiyat Kitapları

Beyefendi PDF indir

Beyefendi PDF indir, e-kitap sitemizde Beyefendi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. E. L. James tarafından kaleme alınan Beyefendi kitabı 250 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Beyefendi kitabını 9786050978315 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Beyefendi kitap özeti, Beyefendi pdf oku, Beyefendi yandex, E. L. James e-kitap pdf, Beyefendi PDF Drive, Beyefendi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Beyefendi PDF Oku

Beyefendi Kısa Özet

Çoksatan Grinin Elli Tonu üçlemesinin yazarı E L James’ten heyecan verici yeni bir roman…

Londra, 2019. Maxim Trevelyan’ın güzel bir yaşamı mevcuttur. Yakışıklı, asil ve zengindir. Hiç çalışmak zorunda kalmamış ve bazı zamanlarda yalnız uyumuştur. Lakin bir trajedi genç adamın yaşamını altüst eder. Maxim’e ailesinden bir asalet unvanı, büyük bir servet ve onun getirdiği sorumluluk miras kalır. Maxim’in hiç hazır olmadığı ve oynamakta zorlandığı bir rolü mevcuttur artık. Ama asıl hikâye, İngiltere’ye kaçak gelen esrarengiz ve güzel bir genç kadın olan Alessia’nın yaşamına girmesiyle ekranlara gelecektır.

Bu gizemli kadına duyduğu ilgi ve tutku, onu Alessia’nın geçmişinden gelen ilişkilerin tehlikeli sularına çekmekte gecikmeyecektir.

Beyefendi, Londra’nın kalbinden vahşi, kırsal Cornwall’a ve Balkanlar’ın hüzünlü güzelliğine uzanan, tehlikeli bir arzu yolculuğu…

Beyefendi PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu