Teknoloji Kitapları

Beyin Nasıl Çalışır? PDF indir

Beyin Nasıl Çalışır? PDF indir, e-kitap sitemizde Beyin Nasıl Çalışır? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Peter Abrahams tarafından kaleme alınan Beyin Nasıl Çalışır? kitabı 176 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Beyin Nasıl Çalışır? kitabını 9786059856720 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Beyin Nasıl Çalışır? kitap özeti, Beyin Nasıl Çalışır? pdf oku, Beyin Nasıl Çalışır? yandex, Peter Abrahams e-kitap pdf, Beyin Nasıl Çalışır? PDF Drive, Beyin Nasıl Çalışır? Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Beyin Nasıl Çalışır? PDF Oku

Beyin Nasıl Çalışır? Kısa Özet

Hipokampus beynin neresinde yer alır ve işlevi nedir? Güldüğümüzde beynimizde neler olur? Bir beyin zararının değerlendirilmesi için kontrol listesinde neler olmalıdır? Demans ile Alzheimer’in farkı nedir? Bu sorulara ve çok daha yükseksına, *Beyin Nasıl Çalışır?* aracılığıyla anlaşılır yanıtlar bulacaksınız.

*Beyin Nasıl Çalışır?* beynin fizyolojisinden başlayarak travmalara, beyin ile alakalı hastalıklara hatta uyurken beynin içinde neler olduğu gibi beyinde gerçekleşen tüm süreçlere ilişkin açıklayıcı bilgiler içeriyor. Kafadaki kan damarlarından felç durumunda kişide ne olduğuna, alkolün beyni nasıl etkilediğinden menenjit tanısına, epilepsiden depresyona değin beyin ile alakalı ne varsa hepsini ayrıntı kısmıyla bu kitapta bulacaksınız.

Alanında ünlü tıp uzman kişilerı tarafından hazırlanmış olan *Beyin Nasıl Çalışır?*, bir beyin hastalığına nasıl tanı konulduğunu öğrenmek, bu hastalıkların tedavi süreçleriyle alakalı ileri düzeyde bilgi edinmek veya salt insan zihnindeki süreçleri anlamaya çalışmak için bile müthiş bir başvuru kaynağı.

600’den fazla renkli fotoğraf, tıbbi görüntü ve görsel anatomik çizimlerle desteklenen *Beyin Nasıl Çalışır?* kitabı, ayrıntılı bilgileri ve kolay okunurluğuyla genel okuyucu kitlesinden konuyla alakalı tıp öğrencilerine kadar herkesin başucu kitabı olmaya aday…

Beyin Nasıl Çalışır? PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu