PDF İndir

Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse PDF indir

Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse PDF indir, e-kitap sitemizde Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İsmail Hakkı Aydın tarafından kaleme alınan Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse kitabı 336 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse kitabını 9786057113818 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse kitap özeti, Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse pdf oku, Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse yandex, İsmail Hakkı Aydın e-kitap pdf, Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse PDF Drive, Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse PDF Oku

Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse Kısa Özet

Holistik açıdan bakıldığı, parçalanamaz bir bütün olan evrenta, aslında hiçbir şey yoktur !
Biz de hiç var olmadık ki !
Şimdi karşımızda Metevarse var.
Metaverse, versus universe…
Metaverse, herkesin, istediği her şeyi, herkesle, her zaman, her yerde, süresiz ve sınırsız yapabilmesi ve yaşayabilmesidir !
Metaverse, hayalindeki rüyayı, uyanıkken de görmektir…
Beyin Sizsiniz 5.0 holistik Çağ, Metevarse ile Prof.Dr.İsmail Hakkı Aydın, geleceğe dair aklınızın ucundan dahi geçmeyen gerçeklikleri gözlerinizin önüne çıkarıyor. Bakış açınızı yerle bir edecek bu eser, sizi Holistik Çağ atmosferinde Metaverse evrenine çağırıyor.

Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu