Bilgisayar Kitapları

Bilgi Teknolojileri PDF indir

Bilgi Teknolojileri PDF indir, e-kitap sitemizde Bilgi Teknolojileri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yusuf Budak tarafından kaleme alınan Bilgi Teknolojileri kitabı 184 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bilgi Teknolojileri kitabını 9786055936815 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bilgi Teknolojileri kitap özeti, Bilgi Teknolojileri pdf oku, Bilgi Teknolojileri yandex, Yusuf Budak e-kitap pdf, Bilgi Teknolojileri PDF Drive, Bilgi Teknolojileri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bilgi Teknolojileri PDF Oku

Bilgi Teknolojileri Kısa Özet

Bilgi teknolojileri dendiğinde akla doğal olarak bilgisayar ve çevre birimleri gelir. Bilgisayara ulaşım ve kullanma kabiliyeti, yani bilgisayar okur-yazarlığı, günümüz bireylerinin zamanı verimli kullanmada en mühim aracıdır. Değişen teknolojiye ayak uydurmak, bilgiye ulaşım kanallarını da biliyor ve kullanıyor olmak manasına gelmektedir.

Lakin yeni teknolojiye erişebiliyor ve kullanabiliyor olmak, her zaman bilgisayar okur-yazarı olmak manasına gelmemektedir. Pek çok bilinmekte sandığımız özellik ve yetenek, “bilmediğimizin farkında olmamamız” sebebiyle aslında bize uzaktır.

Bu çalışmada bilgiye erişme ve üretme aracı olarak bilgisayar ve bilgi teknolojilerine ilişkin kavramlara yer verildi. Başlangıç düzeyinden ileri düzey kullanıcılara kadar birden fazla birinin yararlanabileceği çalışmamızda kısaca; bilgi teknolojileri temel kavramlarına; işletim sistemi kavramı ve yaygın işletim sistemlerinden Windows 7`ye; ofis uygulamalarında en yaygın kullanıma sahip metin editör programı Word 2010`a; hesap ve tablolama programı Excel 2010`a ve sunu/gösterim programı PowerPoint 2010`a yer verildi.

Bilgi Teknolojileri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu