Bilgisayar Kitapları

Bilgisayar ve Temel Bilgi Teknolojileri PDF indir

Bilgisayar ve Temel Bilgi Teknolojileri PDF indir, e-kitap sitemizde Bilgisayar ve Temel Bilgi Teknolojileri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Levent Çelik tarafından kaleme alınan Bilgisayar ve Temel Bilgi Teknolojileri kitabı 390 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bilgisayar ve Temel Bilgi Teknolojileri kitabını 9786054515097 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bilgisayar ve Temel Bilgi Teknolojileri kitap özeti, Bilgisayar ve Temel Bilgi Teknolojileri pdf oku, Bilgisayar ve Temel Bilgi Teknolojileri yandex, Levent Çelik e-kitap pdf, Bilgisayar ve Temel Bilgi Teknolojileri PDF Drive, Bilgisayar ve Temel Bilgi Teknolojileri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bilgisayar ve Temel Bilgi Teknolojileri PDF Oku

Bilgisayar ve Temel Bilgi Teknolojileri Kısa Özet

Bilginin en büyük güç olduğu günümüz dünyasında, teknoloji hızla gelişmekte, bilgi de aynı hızla çoğalmakta ve değişmektedir. Teknoloji 1890 senesinde insanlığı Amerika Birleşik Devletlerinde deli kart sistemiyle veri girişi yapılan ilk bilgisayarla tanıştırmıştır. İlk bilgisayarın yapılmasıyla teknolojide büyük bir hız kazanarak gelişmeye devam etmiştir. Günümüzde okuryazar kelimesinin karşılığı teknoloji okuryazarı olmuştur. Bugünün cahil insanı teknolojiyi bilgi üretmek, bilgiye ulaşmak, bilgiyi saklamak ve kullanmak konularında yetersiz kalanı olmuştur. Bu bağlamda tüm eğitim kurumları bilgi ve teknolojiye uyum sağlayarak, çağın gerektirdiği bilgi ve becerileri kazanmış, bilgi ve teknolojinin anlam ve güçlerini kavrayabilen, çok kültürlü ülkeler arası dünyanın bilincinde, dış dünya çapında yalnızca belirli bir alanda değil, multidisipiner bilgiye sahip bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Bu hedefe ulaşabilmek için YÖK tüm yüksek öğretim programlarında çeşitli adlarla bilgisayar derslerini zorunlu ders olarak müfredata eklemiştir.

Tüm yüksek öğretim mezunların bilişim teknolojilerini tercih ederek kişisel gelişimlerini sağlayabileceği, bunun yanı sıra hem farklı bakış açılarıyla düşünerek farklı olmayı öğrenirlerken hem de içinde olduğu grubun uyumlu bir parçası olmayı öğrenebilmelerine hizmet edebilmek istenen bir sonuçtur.

Bu anlamda kitabın günümüzün ihtiyaç duyduğu bilişim teknolojileri ve insani yeterliklerine sahip bireyler yetişmesine katkı sağlayacağını ümit ediyoruz.

Bilgisayar ve Temel Bilgi Teknolojileri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu