Sağlık Kitapları

Bilinçli Annelik Mutlu Anneliktir PDF indir

Bilinçli Annelik Mutlu Anneliktir PDF indir, e-kitap sitemizde Bilinçli Annelik Mutlu Anneliktir kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dilara Pepedil tarafından kaleme alınan Bilinçli Annelik Mutlu Anneliktir kitabı 187 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bilinçli Annelik Mutlu Anneliktir kitabını 9786052396681 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bilinçli Annelik Mutlu Anneliktir kitap özeti, Bilinçli Annelik Mutlu Anneliktir pdf oku, Bilinçli Annelik Mutlu Anneliktir yandex, Dilara Pepedil e-kitap pdf, Bilinçli Annelik Mutlu Anneliktir PDF Drive, Bilinçli Annelik Mutlu Anneliktir Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bilinçli Annelik Mutlu Anneliktir PDF Oku

Bilinçli Annelik Mutlu Anneliktir Kısa Özet

İyi bir cerrah olabilmek için, bir cerrahın kendini kaç kez ameliyat etmesi gerekir; bu ameliyatlar iyi bir cerrah olabilmek için kalp cerrahi operasyonu mı olmalıdır yoksa beyin cerrahi operasyonu mı? Bir erkek jinekolog yaşamı boyunca hiç doğum yapmayacağı gerçeğiyle, doğumu, doğurabilmeyi anlayabilmek için kaç doğuma girmelidir? Bir psikiyatrist hiçbir zaman intihar etmeden intihar etmiş birinin duygularını nasıl anlayabilir ve ona destek olabilir diye düşünerek, tüm cesaretimi toplayıp anne olmadığım halde annelik ile ilgiliki bu kitabı bir psikolog gözüyle yazmaya karar verdim

Aslını söylemek gerekirse annelik; hayattaki her farklı zamandan yalnızca bir tanesiydi, tıpkı ergenlik tıpkı lise zamanı gibi; tabi ki bu zamanlar gibi geçip bitmiyordu. Annelik zamanı annelik sürekli olarak sürdürmektedu. Lakin; anneliğin bir yolculuk olabileceği, içindeyken hiçbir annenin aklına bir türlü gelemedi, hep daha fazla çabalama isteği, hep daha fazlasını verme isteği; birazda bu yüzden gelişti.

Hepimizin hikayesi bir anneyle başladığından, özellikle bu sürede yani yaşamımızın tam da merkezinde bir şeyler daha farklı olabilirse; belki bugün daha az öfke krizi, ilişki sorunu, özgüven sorunu, depresyon, endişe problemi, psikolojik sorunu olan yetişkinler, daha sağlıklı ebeveynler, evlilikler olabilecek olabilecek.

Bilinçli Annelik Mutlu Anneliktir PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu