Psikoloji Kitapları

Bilinçli Farkındalık PDF indir

Bilinçli Farkındalık PDF indir, e-kitap sitemizde Bilinçli Farkındalık kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Shamash Alidina tarafından kaleme alınan Bilinçli Farkındalık kitabı 360 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bilinçli Farkındalık kitabını 9786059746304 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bilinçli Farkındalık kitap özeti, Bilinçli Farkındalık pdf oku, Bilinçli Farkındalık yandex, Shamash Alidina e-kitap pdf, Bilinçli Farkındalık PDF Drive, Bilinçli Farkındalık Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bilinçli Farkındalık PDF Oku

Bilinçli Farkındalık Kısa Özet

Hayatınızdaki dengeyi yeniden kurmak için bilinçli farkındalığı kullanın

Anksiyete, depresyon yahut elden ayaktan azaltan bir ağrıdan mı mustaripsiniz? Bu kitabı elinize almanın nedeni her neyse doğru yolda olduğunuzdan emin olabilirsiniz! Bu kitapta bilinçli farkındalığın gergin sinirlerinizi yatıştırmanıza, stres ve acıyı azaltmanıza, zihninizi dikkat çelici düşüncelerden arındırmanıza nasıl yardımcı olabileceğini ve yaşam denen bu gizeme dair algınızı nasıl yeniden canlandırabildiğini göreceksiniz.

Bilinçli farkındalığın mucizelerin izleyin  bilinçli farkındalığın anlamını kavrayın, bilinçli farkındalık meditasyonuna bir göz atın ve bilinçli farkındalığın beden ve zihni nasıl iyileştirebileceğini görün Derin bir nefes alın  anksiyete, depresyon, bağımlılık, stres, öfke ve yorgunlukla mücadele etmek için bilinçli farkındalık meditasyonunu kullanın.

Daha mutlu size giden yol  bilinçli farkındalığı olumlu duygular yaratmak üzere uygulamaveyair faydalı ipuçları aracılığıyla mutluluğa giden kendinize ait yolu açın. Şükür tutumu geliştirin  tutumların sonuçları nasıl etkilediğini keşfedin ve bilinçli farkındalığı yaşamınıza dahil etmek üzere kendinizi hazırlamak için problem çözmenin ötesine bakın. Bilinçli farkındalığa *ben*i katın  işyerinde, hareket halinde yahut gündelik stres kaynaklarıyla boğuşurken kendi bilinçli farkındalık rutininizi oluşturmanın pratik yollarını bulun.

Shamash Alidina bilinçli farkındalık eğitmeni, koçu ve konuşmacısıdır. Shamash 14 senedir bilinçli farkındalık eğitimi vermektedir. Kurumlar için yaratıcı workshoplar düzenlemekte ve dünyanın her yerinde konferanslar vermektedir. Online eğitim, eğitici eğitimi ve bilinçli farkındalık temelli yaklaşımlarda mesleki gelişimin yollarını sağlamaktadır.

Kitabı açtığınızda bulacaklarınız:

  • Bilinçli farkındalığın size gerçekten yardımcı olabileceği doğru ve denenmiş yollar
  • Engellerle baş etmek ve dikkat çelicilerden kurtulmak için tavsiyeler
  • Fiziksel acıyla baş etmek için bilinçli farkındalığı kullanmanın yolları
  • Bilinçli farkındalığın çocuklara nasıl öğretileceği
  • Hoş olmayan duygulara yanıt vermenin yapıcı yolları
  • Düşüncelerin gerçekler olmadığını hatırlamanın önemi
  • Bilinçli farkındalığın yaratıcılığı nasıl artırabileceği

Bilinçli Farkındalık PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu