Edebiyat Kitapları

Bilinmeyen Numara – Nar Ciltli PDF indir

Bilinmeyen Numara – Nar Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Bilinmeyen Numara – Nar Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Emre Gül tarafından kaleme alınan Bilinmeyen Numara – Nar Ciltli kitabı 368 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Bilinmeyen Numara – Nar Ciltli kitabını 9786257500845 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bilinmeyen Numara – Nar Ciltli kitap özeti, Bilinmeyen Numara – Nar Ciltli pdf oku, Bilinmeyen Numara – Nar Ciltli yandex, Emre Gül e-kitap pdf, Bilinmeyen Numara – Nar Ciltli PDF Drive, Bilinmeyen Numara – Nar Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bilinmeyen Numara – Nar Ciltli PDF Oku

Bilinmeyen Numara – Nar Ciltli Kısa Özet

Çınar Duman’ın, dört senedir aynı evi paylaştığı Balın İmge ile olan dostluğu bir yaz tatili projesiyle bir şehirden diğerine uzanacaktır. Proje için seçilen öğrencilerden kimisi ikiliyle içten dostluklar içerisine girer kimisi de gizli kimlikler ardında çeşitli oyunlar oynamaktan geri kalmaz. İkili, hemen her gün bir biçimde kendilerine ulaşan ve hayatlarını tepetaklak eden mesajcıyı bulmak için çabalar.

Kimden geldiği belli olmayan mesajlarla tehlikeli bir oyunun içine sürüklenen Çınar ve Balın her şeye rağmen dostluklarına sıkıca tutunmaktan vazgeçmez. 

Bilinmeyen Numara – Nar Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu