Edebiyat Kitapları

Bilinmeyen Ülkede Yolculuk PDF indir

Bilinmeyen Ülkede Yolculuk PDF indir, e-kitap sitemizde Bilinmeyen Ülkede Yolculuk kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. David Park tarafından kaleme alınan Bilinmeyen Ülkede Yolculuk kitabı 168 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bilinmeyen Ülkede Yolculuk kitabını 9786254291364 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bilinmeyen Ülkede Yolculuk kitap özeti, Bilinmeyen Ülkede Yolculuk pdf oku, Bilinmeyen Ülkede Yolculuk yandex, David Park e-kitap pdf, Bilinmeyen Ülkede Yolculuk PDF Drive, Bilinmeyen Ülkede Yolculuk Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bilinmeyen Ülkede Yolculuk PDF Oku

Bilinmeyen Ülkede Yolculuk Kısa Özet

Dünyanın kardan bir pelerine büründüğü, yolların uçsuz bucaksız bir beyazlıkta kaybolduğu bir kış gününde karşılaşabileceği tüm tehlikeleri göze alan Tom, Sunderland’daki öğrenci evinde mahsur kalan hasta oğlunu eve getirmek için arabasıyla Belfast’tan yola çıkar. Lakin bu yalnız yolculukta ona; Noel neşesini bin bir çabayla aileye geri getirmeye kararlı karısı, eve dönüşünü sabırsızlıkla bekleyen ufak kızı, ne kadar uğraşırsa uğraşsın bir türlü bağ kuramadığı oğlu, hayal kırıklıklarıyla dolu kariyeri ve kendini gaipten bir ses olarak hatırlatan diğer oğlu Daniel eşlik edecektir.

Çağdaş İrlanda edebiyatının son senelerda adından övgüyle söz ettiren, ödüllü yazarlarından David Park’tan babalar ve oğullar, peşimizi bırakmayan sırlar ve duyguların donup yeniden canlandığı anlar üzerine yalın, şiirsel, ustalıklı bir üslupla yazılmış unutulmaz bir roman.

Bilinmeyen Ülkede Yolculuk PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu