Bilgisayar Kitapları

Bilişim PDF indir

Bilişim PDF indir, e-kitap sitemizde Bilişim kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kolektif tarafından kaleme alınan Bilişim kitabı 254 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bilişim kitabını 9786059143073 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bilişim kitap özeti, Bilişim pdf oku, Bilişim yandex, Kolektif e-kitap pdf, Bilişim PDF Drive, Bilişim Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bilişim PDF Oku

Bilişim Kısa Özet

Teknoloji ve bilginin birlikte kullanılması sonucu yaşanan bilişim kavramı, yeni medya çağında önemini arttırmış, internet ve bilgisayar sistemleri aracılığıyla doruk noktasına ulaşmıştır. Bilgi toplumunun oluşmasıyla birlikte içeriğin üretimi, sevkiyatı ve paylaşımı hız elde etmiştir. Bilginin güç olduğu, Big Data`nın dünyanın çehresini değiştirdiği şimdilerde bilişimin toplumsal boyutlarını doğru analiz etmek gerekmektedir.

Elinizde bulunan bu kitap “Bilişim Ve…” serinin ilk cildi olmakla birlikte bilişime dair 12 farklı konuyu içinde barındırmaktadır. Pazarlama, yeni medya, siber zorbalık, gazetecilik, sanat, siber kültür, e-devlet, sosyal platform, televizyon, oyun, ekonomi ve hukuk çerçevesinde bilişim kavramı farklı açılardan derinlemesine irdelenmiştir. Bilişime yönelik araştırmalar yapan akademisyenlerin yanında alana ilgi duyan bireylere de yol göstereceği düşünülen bu eser, özgün çalışmaların bir araya gelmesi bundan dolayı kaynak kitap olma niteliği taşımaktadır.

Bilişim PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu