Edebiyat Kitapları

Billur Köşk Masalları PDF indir

Billur Köşk Masalları PDF indir, e-kitap sitemizde Billur Köşk Masalları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kolektif tarafından kaleme alınan Billur Köşk Masalları kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Billur Köşk Masalları kitabını 9786257883146 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Billur Köşk Masalları kitap özeti, Billur Köşk Masalları pdf oku, Billur Köşk Masalları yandex, Kolektif e-kitap pdf, Billur Köşk Masalları PDF Drive, Billur Köşk Masalları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Billur Köşk Masalları PDF Oku

Billur Köşk Masalları Kısa Özet

Evet masal denildiğinde genelde akla çocuklar gelir ama bu kitabı elinize aldığınızda biz büyüklere daha uygun olduğunu görürsünüz. Birçok masalda  verilmek istenenin eksikliğini kendi yaşadıklarımızda veya bir yakınımızın dile getirişinde hala duymaya sürdürmekteuz.

Masal denildiğinde hep mutlu son gelir akla ama bu kitapta bir çok masalın arada bir sonu havada kalmış ve sizin hayal gücünüz devreye giriyor.

Masallarda en bi hayli beğeni alan özellik mantık aranmaması ve herhangi bir nesnenin dile gelmesi ve onların kendi dünyası üzerinden bizim hislerimize tercüman olmaları, o yüzden de masal sevenler için bu kitap hayel alemine güzel bir yolculuk olacak…

Billur Köşk Masalları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu