Edebiyat Kitapları

Billy Summers PDF indir

Billy Summers PDF indir, e-kitap sitemizde Billy Summers kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Stephen King tarafından kaleme alınan Billy Summers kitabı 528 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Billy Summers kitabını 9789752127111 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Billy Summers kitap özeti, Billy Summers pdf oku, Billy Summers yandex, Stephen King e-kitap pdf, Billy Summers PDF Drive, Billy Summers Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Billy Summers PDF Oku

Billy Summers Kısa Özet

*Tekinsiz hayal gücünü, dizginlenemez güce çeviren* tanınmış yazar Stephen King’den, profesyonel bir katil üzerine heyecan verici bir roman.

Billy Summers dünyanın en iyi kiralık katili, madalyalı bir Irak Savaşı gazisi, izini kaybettirmede sihirbaz Houdini kadar hünerli bir keskin
nişancı. Lakin yalnızca gerçekten *kötü* adamları hedef alan bu amansız katil artık emekliye ayrılmak istiyor. Bundan önceyse son atışını yapıp kötülük timsali bir adamı haklamalı. Daha sonra sırra kadem basacak. Peki bu sürede ne yanlış gidebilir ki? Muhtemelen her şey.

Stephen King’in son şaheseri Billy Summers, hem bir savaş hikâyesi, hem de Amerika’nın ufak kasabalarına ve orada yaşayan insanlara yazılmış bir aşk mektubu. Eli kanlı bir intikam romanı. Aşk, şans, kader ve kurtuluş için tek atımlık kurşunu kalmış karmaşık u kalmış karmaşık bir kahramanın karanlık hikâyesi. bir kahramanın karanlık hikâyesi. Bu romanı elinizden bırakamayacak ve Billy’yi asla unutamayacaksınız.

New York Times
Çok Satanlar Listesinde Bir Numara
Esquire
Yılın En İyi Kitabı
Wall Street Journal
Yılın En Sevilen Kitabı
Goodreads Okur Ödülleri
En kaliteli Gerilim Finalisti

Billy Summers PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu