Edebiyat Kitapları

Bin Bela Bir Karanfil PDF indir

Bin Bela Bir Karanfil PDF indir, e-kitap sitemizde Bin Bela Bir Karanfil kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kübra Nur tarafından kaleme alınan Bin Bela Bir Karanfil kitabı 368 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Bin Bela Bir Karanfil kitabını 9786257500302 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bin Bela Bir Karanfil kitap özeti, Bin Bela Bir Karanfil pdf oku, Bin Bela Bir Karanfil yandex, Kübra Nur e-kitap pdf, Bin Bela Bir Karanfil PDF Drive, Bin Bela Bir Karanfil Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bin Bela Bir Karanfil PDF Oku

Bin Bela Bir Karanfil Kısa Özet

İnadım, merakım ve birtakım tasvip edilmeyen huylarım yüzünden şu fani dünyada başıma gelmeyen yalnızca birkaç şey kaldığını size kıvançla bildirmek isterim sevgili pencere önü çiçeklerim. Başıma ne işler açtığımı size sıra sıra anlatacağım fakat aramızda kalacağına dair bana söz vermek zorundasınız. Çünkü babam, peşime bir avuç tarihi eser kaçakçısını taktığımı ve onlardan köşe bucak saklanırken Ateş Arıkan’ı da bu işe dâhil ettiğimi öğrenirse beni bir kuleye kapatır. Hem de bir prenses olduğum ve korunmaya ihtiyaç duyduğum için değil, aksine etrafımdaki zavallı insanları benden ve benim belalı başımdan korumak için.

 

Ben Nehar Erarslan. Tarihe ve Ateş’e ezelden beridir sevdalı, her iki sevdası yüzünden de olmadık işlere bulaşan, insanlara enteresan isimlerle seslenen ve her nasılsa kendini sürekli olarak akıl almaz hadiselerin ortasında bulan Nehar Erarslan. 

Bu da benim tarihi eserlerle, kovalamacalarla ve içimdeki yanardağdan taşan aşkla dolu hikâyem. Eğer sırrımı tutacaksan ve bütün bu karmaşaya hazırsan, başlayalım mı?

Bin Bela Bir Karanfil PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu