Siyaset Kitapları

Bir ABD Projesi Olarak AKP PDF indir

Bir ABD Projesi Olarak AKP PDF indir, e-kitap sitemizde Bir ABD Projesi Olarak AKP kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Merdan Yanardağ tarafından kaleme alınan Bir ABD Projesi Olarak AKP kitabı 254 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir ABD Projesi Olarak AKP kitabını 9786052980354 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir ABD Projesi Olarak AKP kitap özeti, Bir ABD Projesi Olarak AKP pdf oku, Bir ABD Projesi Olarak AKP yandex, Merdan Yanardağ e-kitap pdf, Bir ABD Projesi Olarak AKP PDF Drive, Bir ABD Projesi Olarak AKP Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir ABD Projesi Olarak AKP PDF Oku

Bir ABD Projesi Olarak AKP Kısa Özet

Merdan Yanardağ, elinizdeki kitapta AKP`yi iç enerjiklere dayalı bir siyasal hareket olarak değerlendirmekle birlikte, ABD tarafından projelendirildiğini ve iktidara taşındığını ileri sürüyor.

AKP`nin, emperyalizmle uyum içinde hareket ederek iktidar olunabileceğini düşünen Siyasal İslamcıların partisi olduğunu söyleyen Yanardağ, bir tür *suç ortaklığı*na gözleri üstüne topluyor.

Ilımlı İslam, Büyük Ortadoğu Projesi ve Yeni Muhafazakârlık (Neo-Con) ile AKP içindeki ilişkilerin de ele alındığı Bir ABD Projesi Olarak AKP, Recep Tayyip Erdoğan`ın önderliğiyle özdeşleşen AKP`nin öyküsünü, 15 Temmuz darbesine uzanan çizgide gözler önüne çıkarıyor.

AKP`nin çok yönlü bir analize tabi tutulduğu kitap, 2000`ler Türkiyesi’nin bir öyküsü niteliğinde.

Bir ABD Projesi Olarak AKP PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu