PDF İndir

Bir Aşk Masalı PDF indir

Bir Aşk Masalı PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Aşk Masalı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Bir Aşk Masalı kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Aşk Masalı kitabını 9789750854491 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Aşk Masalı kitap özeti, Bir Aşk Masalı pdf oku, Bir Aşk Masalı yandex, Ahmet Ümit e-kitap pdf, Bir Aşk Masalı PDF Drive, Bir Aşk Masalı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Aşk Masalı PDF Oku

Bir Aşk Masalı Kısa Özet

Asla sevdiğin insanın gardiyanı olma… 
Bir varmış bir yokmuş, dünya çapında acayiplikler çokmuş. Bir gece beş farklı ülkede, beş prens aynı rüyayı görmüşler: Bir genç kız, kadim bir kentin alacakaranlık sokaklarında ışıktan bir güzellik halinde dolaşıyormuş. İşte o kızı gördükten sonra, artık ne eski hayatları kalmış ne de eski hakikatleri.

Ahmet Ümit’ten insanlığın en yüce duygusu olan aşkın doğasına dair bir hikâyat. 

Bir Aşk Masalı, beş prensin sevda uğruna revan oldukları bir yol ve hal macerası. Kaf Dağı’ndan ıssız çöllere, ücra hanlardan savaşçı kabilelerin çadırlarına, devlerden denizkızlarına, balinalardan devasa yılanlara, cümle tabiatın ve mahlukatın geçiş yaptığı bir hayal perdesi.

“Yolculukların en çilelisi aşk için yapılandır. Ve zorluk ne kadar artarsa aşk o kadar kıymete biner, o kadar anlam kazanır, o kadar vazgeçilmez bir hal alır…”

 

Bir Aşk Masalı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu