Çocuk Kitapları

Bir Çanakkale Destanı PDF indir

Bir Çanakkale Destanı PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Çanakkale Destanı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tuna Duran tarafından kaleme alınan Bir Çanakkale Destanı kitabı 104 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Çanakkale Destanı kitabını 9786051884158 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Çanakkale Destanı kitap özeti, Bir Çanakkale Destanı pdf oku, Bir Çanakkale Destanı yandex, Tuna Duran e-kitap pdf, Bir Çanakkale Destanı PDF Drive, Bir Çanakkale Destanı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Çanakkale Destanı PDF Oku

Bir Çanakkale Destanı Kısa Özet

Yıl 1915. Birinci Dünya Savaşı’nın en kanlı mücadelesi olarak anılan Çanakkale Savaşı başlar. Bu kitapta, bir sabah Çanakkale’deki köyünde, top sesleriyle uyanan ve ondan sonra yaşamı tamamen değişen Küçük Mustafa’nın hikayesi anlatılır. Babası ve diğer köylülerle birlikte Çanakkale Savaşı’nı baştan sona yaşayan Mustafa, savaş sırasında Türk askerine yardım etmek için elinden geleni yapar. Gözcülük eder, yiyecek ve erzak taşır…

Savaş boyunca asker giysilerini üzerinden hiç çıkarmayan Küçük Mustafa’nın öyküsünü okuyarak Türk’ün tarihindeki en mühim savaşlarından birinin tanığı olacaksınız.

Bir Çanakkale Destanı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu