Roman Kitapları

Bir Cesedin Otobiyografisi PDF indir

Bir Cesedin Otobiyografisi PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Cesedin Otobiyografisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sigizmund Krjijanovski tarafından kaleme alınan Bir Cesedin Otobiyografisi kitabı 260 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Cesedin Otobiyografisi kitabını 9786059115674 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Cesedin Otobiyografisi kitap özeti, Bir Cesedin Otobiyografisi pdf oku, Bir Cesedin Otobiyografisi yandex, Sigizmund Krjijanovski e-kitap pdf, Bir Cesedin Otobiyografisi PDF Drive, Bir Cesedin Otobiyografisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Cesedin Otobiyografisi PDF Oku

Bir Cesedin Otobiyografisi Kısa Özet

20. yy. Sovyet edebiyatının ayrıksı çocuğu Sigizmund Krjijanovski ilk defa Türkçede. Kurmacadan çok rüya günlüklerini anımsatan bu öyküler derlemesi yazarın uyku ile uyanıklık, gerçek ile gerçek dışı, yaşam ile ölüm içindeki ezeli savaşını gözler önüne çıkarıyor. Sıradan gerçekliğin, olağandışılığa nüfuz ettiği bu on bir öykü, okurlarımızı esaslı bir edebi yolculuğa davet ediyor.

“1920`lerin Sovyet yazarlarından olan Sigizmund Krjijanovski`nin yazdığı öykülerden bir araya gelen Bir Cesedin Otobiyografisi, soyadının başındaki ünsüz harfler kadar müthiş.”

– The New York Times Book Review

“Krjijanovski sürekli olarak Borges, Swift, Poe, Gogol, Beckett ve Kafka ile karşı karşıya geldirılıyor, fakat yazdığı öykülerin özünü aykırılıkla mantığın özel bir karışımı oluşturuyor.”

– Natasha Randall, Bookforum

“Krjijanovski`nin marazi biçimde kinayeli hayal gücü Edgar Allan Poe`nun fütürist rüyavari öyküleriyle, Stanislaw Lem`in savaş sonrası bilimsel kâbusları içindeki kayıp bağı kuruyor… Fantastik öykülerin haşarı ustası.”

– Bill Marx, The

Bir Cesedin Otobiyografisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu