Tarih Kitapları

Bir Çocuğun Gözünden 2. Dünya Savaşı PDF indir

Bir Çocuğun Gözünden 2. Dünya Savaşı PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Çocuğun Gözünden 2. Dünya Savaşı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Daver Darende tarafından kaleme alınan Bir Çocuğun Gözünden 2. Dünya Savaşı kitabı 112 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Çocuğun Gözünden 2. Dünya Savaşı kitabını 9786058210257 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Çocuğun Gözünden 2. Dünya Savaşı kitap özeti, Bir Çocuğun Gözünden 2. Dünya Savaşı pdf oku, Bir Çocuğun Gözünden 2. Dünya Savaşı yandex, Daver Darende e-kitap pdf, Bir Çocuğun Gözünden 2. Dünya Savaşı PDF Drive, Bir Çocuğun Gözünden 2. Dünya Savaşı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Çocuğun Gözünden 2. Dünya Savaşı PDF Oku

Bir Çocuğun Gözünden 2. Dünya Savaşı Kısa Özet

İkinci Dünya Savaşı`na çocuk yaşında tanık olmuş, savaşın kahreden gerçekliğiyle yüzleşmiş, Nazi işgalini yaşamış, bombalanan şehirlerde sınırlardan sınırlara özgürlüğe yol aramış, bir Türk`ün gerçek öyküsünü okumaya hazır mısınız?

“Siren sesi… Alçalıp yükselirken insanın içini tırmalayan o ses…

Ardından gelen bomba sesleri, sarsıntı, içine büzüşülmüş dar ve karanlık sığınakta çatlayan kolonlarla birlikte korkusu bile dağlanan bir çocuk…

Emekli diplomat-yazar Daver Darende`nin anti-faşist ve bağımsızlıkçı ruhuna eklenen savaş zıtlığı ta çocukluk bilincinden gelir.

2. Dünya Savaşı sırasına Bulgar ve Alman işgallerini görmüş Üsküp`te yaşadığı kaba güce ve hoyratlığa dayalı hüzünlü anılar, Darende`nin kişiliğinin anakarasını belirler…”

Işık Kansu

Bir Çocuğun Gözünden 2. Dünya Savaşı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu