Macera Kitapları

Bir Daha Asla – Supernatural PDF indir

Bir Daha Asla – Supernatural PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Daha Asla – Supernatural kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Keith R. A. DeCandido tarafından kaleme alınan Bir Daha Asla – Supernatural kitabı 295 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Daha Asla – Supernatural kitabını 9786054228829 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Daha Asla – Supernatural kitap özeti, Bir Daha Asla – Supernatural pdf oku, Bir Daha Asla – Supernatural yandex, Keith R. A. DeCandido e-kitap pdf, Bir Daha Asla – Supernatural PDF Drive, Bir Daha Asla – Supernatural Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Daha Asla – Supernatural PDF Oku

Bir Daha Asla – Supernatural Kısa Özet

Sam ve Dan`in annesi, esrarengiz ve şeytani bir güç tarafın­dan tam yirmi iki yıl önce öldürülmüştü. O günden sonra Sam ve Dan`in babası, Amerika`nın arka sokaklarında, karanlık köşeler­de yaşayan doğaüstü yaratıklar ile ilgiliki her şeyi iki kardeşe öğretecekti, nasıl yok edileceklerini de…

Sam ve Dan, New York`a sıradan bir perili ev olayı için gelmişti. En azından başta böyleydi. Çünkü bir rockçının evinde inleyip duran hayaletten fazla daha mühim, büyük ve ölümcül şeyler de olup bitiyordu çevrede. İki üniversiteli öldü­resiye dövülmüştü ve dahası, saldırgan tek kelimeyle `enteresantı. New York ger­çeğini bile aşan acayiplikte bir cinayet meselesi de vardı. İki kardeşin, kendi­lerini Edgar Allan Poe`nun tüyler ürpertici öykülerinden esinlenen bir katliam zinciri içinde bulması uzun sürmedi.

Ele geçirdikleri her ipucu, onları Poe klasiklerinden birine götürüyordu. Şimdi, öykünün sonunu yeniden yazmaları lazımdı. Zira var olan sona göre katil, iki kardeşin işini sonsuza dek bitirecekti.

Sam ve Dan, nasıl öldüreceklerini öğrenerek büyümüştü. Kötülüğün peşine düşecek güce sahiptiler.

“New York`un arka sokaklarını hiç bilmesem de, Wİnchester kardeşlerle ken­dimi Bronx`un orta yerindeymişim gibi hissettim.”

“Supematural takipçilerini fakat bir sonraki romana kadar avutabilecek, so-luksuz bir hikaye.”

Keith R.A. DeCandido`nun otuzun üzerinde romanı ve bir çok hikayesi var. Bronx`da doğup büyüyen Keith, halen nişanlısı ve iki çılgın kedisiyle yaşıyor.

Bir Daha Asla – Supernatural PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu