Siyaset Kitapları

Bir Dönem Biterken PDF indir

Bir Dönem Biterken PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Dönem Biterken kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Bilge Cankorel tarafından kaleme alınan Bir Dönem Biterken kitabı 368 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Dönem Biterken kitabını 9786054927555 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Dönem Biterken kitap özeti, Bir Dönem Biterken pdf oku, Bir Dönem Biterken yandex, Bilge Cankorel e-kitap pdf, Bir Dönem Biterken PDF Drive, Bir Dönem Biterken Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Dönem Biterken PDF Oku

Bir Dönem Biterken Kısa Özet

Büyükelçi Bilge Cankorel Bir Dönem Biterken`de Kültür Devrimi sonunda Çin`e, Taliban Afganistanı`na, iç karışıklıkların eşiğindeki Ukrayna`ya, BM nezdinde Cenevre`ye, Azerbaycan`daki AGİT temsilciliğine uzanan renkli meslek yaşamını ve tanık olduğu AB başvuru macerasını anlatıyor. Tarihi vi siyasi bir çok ünlü ismin dahil olduğu bu tanıklık bunun yanı sıra Cumhuriyet diplomasisinin de hikayesi. Bundan dolayı Cankorel`in yazdıklarını Türk diplomasisinin kazanılmış bütün tecrübe ve birikimini yok sayan, din ve mezhep eksenli bir dış politikanın çarklarına kapılarak bu hevesle ülkeler arası alanda sürekli olarak macera peşinde koşan anlayışların eleştirisi olarak okumak da olabilecek.

Bir Dönem Biterken hem diplomasiyle ilgilenenler hem de ülkeler arası politikadaki gelişmelerin perde arkasını merak edenler için mühim bir başvuru kaynağı olacak.

Bir Dönem Biterken PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu