Edebiyat Kitapları

Bir Gün Kediler Dünyadan Yok Olsaydı PDF indir

Bir Gün Kediler Dünyadan Yok Olsaydı PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Gün Kediler Dünyadan Yok Olsaydı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Genki Kawamura tarafından kaleme alınan Bir Gün Kediler Dünyadan Yok Olsaydı kitabı 184 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Gün Kediler Dünyadan Yok Olsaydı kitabını 9786050981537 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Gün Kediler Dünyadan Yok Olsaydı kitap özeti, Bir Gün Kediler Dünyadan Yok Olsaydı pdf oku, Bir Gün Kediler Dünyadan Yok Olsaydı yandex, Genki Kawamura e-kitap pdf, Bir Gün Kediler Dünyadan Yok Olsaydı PDF Drive, Bir Gün Kediler Dünyadan Yok Olsaydı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Gün Kediler Dünyadan Yok Olsaydı PDF Oku

Bir Gün Kediler Dünyadan Yok Olsaydı Kısa Özet

*Kazanmak için kaybetmek zorundasın.*

Kedisi Lahana ile yalnız yaşayan ve postacı olarak çalışan anlatıcımız hastalanır ve doktora gider; günlerinin sayılı olduğunu öğrenir. Umutsuzluğa kapılmış halde evine döner.

Tam yapılacaklar listesine ekranlara gelecektır ki, Hawaii gömleği ve şortuyla Şeytan ortaya çıkıp ona özel bir teklifte bulunur: dünya çapındaki bir şeyi yeryüzünden silme karşılığında yaşayacak ekstradan bir gün. Böylelikle bi hayli enteresan bir hafta başlar… Ve de sorular…  Hayatı yaşamaya değer kılan şeyin ne olduğuna nasıl karar verirsiniz? Onsuz yapamayacağınız ve kıymetli bulduğunuz şeyi nasıl ayırt edersiniz?

Bir Gün Kediler Dünyadan Yok Olsaydı, genç bir adamın kendini keşfetme ve modern hayattaki anlam arayışının müthiş hikâyesi.

Hiçbir zaman kendimi gerçekleştirememiş veya yaşamımı istediğim gibi yaşayamamıştım. *Kendim olmak* ne demek, onu da tam anladığımdan emin değildim. Ben de işte bütün bu hatalarla ve pişmanlıklarla, bütün gerçekleşmemiş hayallerle, tanışmadığım insanlarla, tatmadığım yemeklerle, gitmediğim yerlerle ölecektim. Ama beni asıl rahatsız eden bunlar değildi. Olduğum kişiden ve yaşadığım hayattan tatmin olmuştum. Yaşamış olmaktan bile mutluydum. Burası dışında nereye varabilirdim ki zaten?

Bir Gün Kediler Dünyadan Yok Olsaydı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu