Edebiyat Kitapları

Bir İstanbul Gecesi Ciltli PDF indir

Bir İstanbul Gecesi Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Bir İstanbul Gecesi Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kübra Nur tarafından kaleme alınan Bir İstanbul Gecesi Ciltli kitabı 336 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Bir İstanbul Gecesi Ciltli kitabını 9786257310956 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir İstanbul Gecesi Ciltli kitap özeti, Bir İstanbul Gecesi Ciltli pdf oku, Bir İstanbul Gecesi Ciltli yandex, Kübra Nur e-kitap pdf, Bir İstanbul Gecesi Ciltli PDF Drive, Bir İstanbul Gecesi Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir İstanbul Gecesi Ciltli PDF Oku

Bir İstanbul Gecesi Ciltli Kısa Özet

Yüzümdeki gülümseme görülmediği için karanlığa minnettar olurken, *Beni bu karanlıkta nasıl buldun?* diye sordum. Tesadüfen falan olduğunu söylerse rezil bulunacağım bir saniye sonra aklıma geldi. Ama neyse ki Ayaz öyle demedi. *Parlıyorsun.* dedi yumuşacık, benden başka kimsenin duyamayacağı kadar alçak bir sesle. *Işığına çekildim.*

Kırık bir kalple Ankara’dan ailemin yanına dönerken tek istediğim biraz sükûnetti. Kalbimin kırık parçalarını bir araya toplamaktan fazlasında gözüm yoktu fakat çaldığım bir kapı karşıma hiç ummadığım birini çıkardı. Hikâyem bitti zannederken gözlerinde yıldızları misafir eden bir adamla karşı karşıya geldim. Bana önceden hiç kimseden duymadığım bir masal anlattı. İkimizin masalını. Gökyüzünde bir hilal. Karşımda Kız Kulesi. Ilık, sakin ve eşsiz bir İstanbul gecesi.

Ben Zeynep Arıkan. Bir İstanbul gecesinde benden bile habersiz başlayan hikâyeme hoş geldiniz.

Bir İstanbul Gecesi Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu