Edebiyat Kitapları

Bir Kürt Sevdim PDF indir

Bir Kürt Sevdim PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Kürt Sevdim kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dilek Bilgiç Esen tarafından kaleme alınan Bir Kürt Sevdim kitabının çevirmenliğini Müptela Yayınları yapmıştır. Yayıncılığını Müptela Yayınları yaptığı Bir Kürt Sevdim kitap özeti, Bir Kürt Sevdim pdf oku, Bir Kürt Sevdim yandex, Dilek Bilgiç Esen e-kitap pdf, Bir Kürt Sevdim PDF Drive, Bir Kürt Sevdim Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Kürt Sevdim PDF Oku

Bir Kürt Sevdim Kitap Açıklaması

“Ben Diyarbakırlıyım Gülşah” dedi adeta işlediği bir kabahati dile getirir gibi. “Sense Balıkesirli!” diyerek şaşkınlığımı ikiye katladı. Adımla hitap edişi, memleketimi bilişi? Bu nasıl işti?

“Adımı biliyorsun, memleketimi de? Ama ben halen söylememiştim.”

“O gece bir tek sen âşık olmadın Gülşah.”

“Peki, madem yalnızca ben âşık olmadıysam, neden olmaz diyorsun?”

“Çünkü biz seninle ülkenin batısıyla doğusuyuz, çünkü biz farklı kültürlerin çocuklarıyız. Çünkü biz bitmeyen bir kavganın bitmeye mahkûm aşkıyız. Olmaz Gülşah, olmaz.”

Bu kitapta Diyarbakırlı yakışıklı Şahin ile Balıkesirli güzeller güzeli Gülşah’ın İzmir Ege Üniversitesi’nde tanışmalarıyla başlayıp senelerca süren gerçek bir aşk hikâyesini okuyacaksınız.

Gülşah ve Şahin ülkemizde yaşanmış binlercesinden yalnızca biri. Gülşah’ın sevgiyle harmanlanmış anılarında yolculuk ederken bu aşka imreneceksiniz. Onlarla birlikte ağlayacak ve belki de sinirlenip isyan edeceksiniz. Bu aşkın içinde kendinizden, çevrenizden mutlaka bir şeyler bulacaksınız. Çünkü bu kitap biraz sen, biraz ben, biraz da öteki. Bir Türkiye mozaiği…

“Sarışın bir kızla esmer yakışıklı bir adam yürüyordu yan yana, yana yana.”

Bir Kürt Sevdim PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu