PDF İndir

Bir Marmara Kargası PDF indir

Bir Marmara Kargası PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Marmara Kargası kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nasuh Barın tarafından kaleme alınan Bir Marmara Kargası kitabı 142 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Marmara Kargası kitabını 9786057593917 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Marmara Kargası kitap özeti, Bir Marmara Kargası pdf oku, Bir Marmara Kargası yandex, Nasuh Barın e-kitap pdf, Bir Marmara Kargası PDF Drive, Bir Marmara Kargası Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Marmara Kargası PDF Oku

Bir Marmara Kargası Kısa Özet

Uzaktan bakıldığında Prokonnesos’un güney yakasının doruk noktasını oluşturan, iri bir ayıya benzetilen Papoz taşına kıyak bir manevrayla konuverdi Aristeas! Kimine göre de Papaz taşıydı bu! Neyse, kanatlarını şöyle bir silkeleyip kapattıktan sonra başını sağa sola çevirip gakladı! Tüyleri pırıl pırıldı, simsiyah. O ne dikkatli gözlerdi! Nasıl da dönüyordu fıldır fıldır. *Tanrılar ya çıldırmıştı veya sarhoştu,* diye düşündü, *bu adayı yaratırlarken.*

Bu kitapta, gezgin, bilge ve şair karga Aristeas, ağaçların ve tarihin dalları içinde dolaşarak eski adıyla Prokonnesos’un, şimdiki adıyla Marmara Adası’nın dününü ve bugününü özgün ve keyifli bir dille bizlere anlatıyor. Kitabı okuyanlar yalnızca bu eşsiz adanın değil, binlerce yıl boyunca en hareketli hadiselerin meydana geldiği geniş bir coğrafyanın da tarihine tanıklık ediyor.

Bir Marmara Kargası PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu