Suç Kitapları

Bir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları PDF indir

Bir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Alev Can tarafından kaleme alınan Bir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları kitabı PDF Oku.

Bir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları kitabı, 213 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları kitabını 9786051559483 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları kitap özeti, Bir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları pdf oku, Bir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları yandex, Alev Can e-kitap pdf, Bir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları PDF Drive, Bir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları PDF Oku

*Birçok harikuladelikler, esrarengiz vakalar, aşk, intikam, cinayet, intihar, takip gibi heyecanlarla dolu millî romandır*

1928 senesinde neşredilmiş iki kitaptan bir araya gelen *Bir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları* serisinin ana kişiliği Raif Cenap Bey, tıpkı Sherlock Holmes gibi, kendisine yardım eden Haydar Cemil Bey’in desteğiyle hadiselerin gelişimini dikkatlice araştıran zeki ve öngörülü bir polis dedektifidir.
Bir intikam hikâyesi olan Üç El Tabanca’da, hadiselerin akışı ve deliller bizi bambaşka sonuçlara sürüklerken, Raif Cenap’ın enteresan bakış açısı ve yazarın ustalıklı kurgusuyla yırtık bir banknotun peşinde şekillenip soluksuz okunacak polisiye maceranın tam ortasında kalacağız.

Zifaf Odasındaki Asılı Kadın’da ise, Feridun Nafiz ve Nerime’nin düğün gecesi karşı karşıya geldikları dehşetli manzara, öykünün sonuna dek bizi kuşatacak; biriken sorular okuru çıkmaza soktuğu anda, Raif Cenap Bey’in haklı kuşkularıyla muammanın tüm unsurları teker teker çözülecek.

*Geçmişten Günümüze Polisiye* serisi, *Türkiye’de Polisiye Romanın Tarihsel Gelişimi (1884-1928)* başlıklı bir TÜBİTAK projesinin parçası olarak eski harfli edebiyatımızın en maceralı hikâyelerini okurla buluştururken, ardındanki dönemlere ait metinleri de bünyesine katarak genişlemeye devam edecek.

Bir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu