Çocuk Kitapları

Bir Problem Bin Çözüm PDF indir

Bir Problem Bin Çözüm PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Problem Bin Çözüm kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nehir Yarar tarafından kaleme alınan Bir Problem Bin Çözüm kitabı 72 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Problem Bin Çözüm kitabını 9789750747038 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Problem Bin Çözüm kitap özeti, Bir Problem Bin Çözüm pdf oku, Bir Problem Bin Çözüm yandex, Nehir Yarar e-kitap pdf, Bir Problem Bin Çözüm PDF Drive, Bir Problem Bin Çözüm Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Problem Bin Çözüm PDF Oku

Bir Problem Bin Çözüm Kısa Özet

Problemlerin, problemleri ıskalayan çözümleri!

Erdem, matematik problemlerinin bile yalnızca sayılarla çözülebileceğine inanmıyordu. Verilmiş sonuca ulaşmak değil, bütünü görmek ve akıl yürüterek çözüm üretmek istiyordu. Yetişkinlerin ‘gerçek çözüm` dediği işlemleri gayet iyi bilse de, onun sorunlar karşısında sormak istediği yeni sorular vardı. Çözümler her zaman şıklara sıkıştırılabilir miydi? Peki hayatta bize bir şık gibi görünen her yol gerçekten çözüm sunuyor muydu?..

Öğretmenlik mesleğinin deneyim ve gözlemlerini muzip kurgularla buluşturan Nehir Yarar, Bir Problem Bin Çözüm`le Can Çocuk okurlarını selamlarken, eğitim sisteminin beklentilerini ve yaşamın düşündürdüklerini mizahi bir dille öyküleştiriyor.

Bir Problem Bin Çözüm PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu