Psikoloji Kitapları

Bir Psikologtan Kendine Notlar PDF indir

Bir Psikologtan Kendine Notlar PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Psikologtan Kendine Notlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gül Er İşlek tarafından kaleme alınan Bir Psikologtan Kendine Notlar kitabı 152 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Psikologtan Kendine Notlar kitabını 9789752454590 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Psikologtan Kendine Notlar kitap özeti, Bir Psikologtan Kendine Notlar pdf oku, Bir Psikologtan Kendine Notlar yandex, Gül Er İşlek e-kitap pdf, Bir Psikologtan Kendine Notlar PDF Drive, Bir Psikologtan Kendine Notlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Psikologtan Kendine Notlar PDF Oku

Bir Psikologtan Kendine Notlar Kısa Özet

Öncelikle öğrendiklerimi, hayat tecrübelerimi, gözlemlerimi kendime notlar şeklinde arşivlerken, bir süre sonra, diğer insanlara da yardımcı olabilmesi yönünden bu notları kitap halinde yazma düşüncesi büyüdü içimde.

Bizler “iyileştiren” değil, yalnızca iyileşme hususunda birer aracıyız. Bu kitap ise, iyi hissetme adına her gün tercih ettiğimiz ve doğru bildiğimiz yanlışlara sürdürmekteken, bunların neler olduğuna değişik bir mercekle bakabilmenize yardımcı olmak amaçlı yazılmıştır. Yaşanmış olumsuz olaylar üzerinde kendini gerçekleştirme yoluyla kişi bir kontrol ve güç sahibi olur.
Kişi kendini gerçekleştirmek içinse, iç dünyasına bakıp uyanması gerekir. Önce içine bakıp aydınlanır, sonra etrafındakileri aydınlatır. Işığını tüm çevresine yayar ve daha mutlu, huzurlu, kaliteli bir yaşam sürer. Sizde kaliteli bir yaşama sahip olmak istiyorsanız, bu kitap sizin için bu yaşam yolculuğunda her gün kullanabileceğiniz notlarla dolu. Elinizdeki kitapta bazı konularnı içselleştirilmesi adına, temel tekrarların varlığına göz yumdum. Her bir ‘’not’’a bir bütün olarak bakmanız, size daha fazla fayda sağlayacaktır. İnsanoğlunun kusursuz olmayacağı gibi, sizin gördüğünüz, benim göremediğim bir hatam varsa, sürç-i lisan ettiysem şimdiden affola… Umarım, her bir kelimenin sizin yaşamınızda dokunduğu yeri hisseder ve ona uygun rotayı çizersiniz.
Sevgiyle, şefkatle, can-ı gönülden okumanız dileklerimle.
Kendinize özgü ışığınızı gösterdiğiniz günlerinizin çoğalması temennilerimle.

Bir Psikologtan Kendine Notlar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu