PDF İndir

Bir Ruhun Yolculuğu PDF indir

Bir Ruhun Yolculuğu PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Ruhun Yolculuğu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Peter Richelieu tarafından kaleme alınan Bir Ruhun Yolculuğu kitabı 237 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Ruhun Yolculuğu kitabını 9786057027306 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz.

Bir Ruhun Yolculuğu kitap özeti, Bir Ruhun Yolculuğu pdf oku, Bir Ruhun Yolculuğu yandex, Peter Richelieu e-kitap pdf, Bir Ruhun Yolculuğu PDF Drive, Bir Ruhun Yolculuğu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Ruhun Yolculuğu PDF Oku

Bir Ruhun Yolculuğu
Yazar, kardeşinin ölümünden sonra, umutsuzluk içinde iken, Hintli
bir mistik olan Acharya tarafından ziyaret edilir. Acharya astral
projeksiyonu tercih ederek, onu fiziksel dünya çapından *ölümden sonraki dünyanın* astral düzlemlerine götürür. Her astral düzlem, yaşam ve ölüm, karma ve benlik ile ilgili yeni bir şey öğretir. Kardeşi de dâhil olmak üzere `ölmüş` olanlar ile yaptığı bir dizi görüşme aracılığıyla yazar, ölümden korkmanın ne kadar mantıksız olduğunu anlamaya başlar.

Acharya öğretisi aracılığıyla, bu yaşamdan sonraki yaşamın tüm kapılarını açar; bu öyle bir dünyadır ki orada imkânsız diye bir şey yoktur. Hem aydınlatıcı hem de sürükleyici olan bu kitap beden dışı deneyimlerden hemen sonra alınan notlara dayanılarak yazılmıştır. Okuyucuya, yaşam ve ölümün bilinmeyen gizemleri
ile ilgili doğrudan bir fikir verir.

Bir Ruhun Yolculuğu PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu