PDF İndir

Bir Şeftali Bin Şeftali Kokulu Kitap PDF indir

Bir Şeftali Bin Şeftali Kokulu Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Şeftali Bin Şeftali Kokulu Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Bir Şeftali Bin Şeftali Kokulu Kitap kitabı 48 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Şeftali Bin Şeftali Kokulu Kitap kitabını 9786053848899 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Şeftali Bin Şeftali Kokulu Kitap kitap özeti, Bir Şeftali Bin Şeftali Kokulu Kitap pdf oku, Bir Şeftali Bin Şeftali Kokulu Kitap yandex, Samed Behrengi e-kitap pdf, Bir Şeftali Bin Şeftali Kokulu Kitap PDF Drive, Bir Şeftali Bin Şeftali Kokulu Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Şeftali Bin Şeftali Kokulu Kitap PDF Oku

Bir Şeftali Bin Şeftali Kokulu Kitap Kısa Özet

Susuz, verimsiz ve kurak toprakları olan bir köyün ağasına ait tek verimli meyve bahçesinde, Ali ve Polat adlı iki arkadaşın bir şeftali çekirdeğine can verme hikayesi…

Şimdi iyi dinleyin! Küçük şeftali ağacı size öyküsünü anlatacak, kulağınız onda olsun. Hiç ses çıkarmayın!

Aradan ne kadar zaman, kaç yıl geçti, bilmiyorum. Bahçıvan benim şeftalilerimden hiç yiyemedi ve asla da tadına bakamayacak. Bir tane şeftali için bana yalvarabilir, beni korkutabilir, ne bileyim, hatta testeresiyle beni kesebilir bile. Ama ona hiç şeftali vermeyeceğim! Ona asla boyun eğmeyeceğim!

Hem büyüklerin hem de ufaklerin başucu kitaplarından biri olacak bir Samed Behrengi klasiği!

Bir Şeftali Bin Şeftali Kokulu Kitap PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu