Roman Kitapları

Bir Türk Ailesinin Öyküsü PDF indir

Bir Türk Ailesinin Öyküsü PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Türk Ailesinin Öyküsü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İrfan Orga tarafından kaleme alınan Bir Türk Ailesinin Öyküsü kitabı 415 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Türk Ailesinin Öyküsü kitabını 9789752895676 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Türk Ailesinin Öyküsü kitap özeti, Bir Türk Ailesinin Öyküsü pdf oku, Bir Türk Ailesinin Öyküsü yandex, İrfan Orga e-kitap pdf, Bir Türk Ailesinin Öyküsü PDF Drive, Bir Türk Ailesinin Öyküsü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Türk Ailesinin Öyküsü PDF Oku

Bir Türk Ailesinin Öyküsü Kısa Özet

Osmanlı İmparatorluğu`nun çalkantılı son dönemlerinden, Birinci Dünya Savaşı`nın yıkıcılığına uzanan bir öykü. Varlıklı bir ailenin sıra sıra yoksulluğa ilerleyişinin, bir arada kalma savaşının, mantığın ve deliliğin çarpıcı anlatımı.

 Bir Türk Ailesinin Öyküsü, İrfan Orga`nın içtenyetle, romansı bir üslupla kaleme aldığı anıları…

“Hayatım boyunca okuduğum en bize ait öykülerden birini içtenlikle, doğallıkla ve sıcacık bir kalemle sunan bu kitap beni senelerca bırakmadı. Ben de kitabı bırakamadım.

Kitabın yeni Türkçe baskısını orijinalinin yanına koyabilmek ve dostlarıma armağan edebilmek için sabırsızlıkla satışa sunulacağı günü bekliyorum.”

– Ayşe Kulin

“İrfan Orga`nın vatanına, kültürüne, diline ve edebiyatına ta uzaklardan yaptığı bu hizmeti gecikmiş alkışlarla anmalıyız.”

-Talat S. Halman

“Kaybedilmiş sevgilerin acısını dile getiren, kederli ve müthiş güzellikte bir öykü; 20. yüzyılın en muhteşem anılarından biri…”

– Caroline Moorhead, The Independent

Bir Türk Ailesinin Öyküsü PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu