Edebiyat Kitapları

Bir Yaz Boyunca PDF indir

Bir Yaz Boyunca PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Yaz Boyunca kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tessa Bailey tarafından kaleme alınan Bir Yaz Boyunca kitabı 432 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Yaz Boyunca kitabını 9786254488788 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Yaz Boyunca kitap özeti, Bir Yaz Boyunca pdf oku, Bir Yaz Boyunca yandex, Tessa Bailey e-kitap pdf, Bir Yaz Boyunca PDF Drive, Bir Yaz Boyunca Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Yaz Boyunca PDF Oku

Bir Yaz Boyunca Kısa Özet

Moda ile partilere düşkünlüğüyle tanınan Piper Bellinger bir sosyal platform fenomenidir ve bu ünü yüzünden paparazziler her daim peşindedir. Piper, kontrolünü kaybettiği bir havuz partisinden sonra kendini önce nezarethanede hemen ardından da manşetlerde bulur. Lakin son darbe üvey babasından gelir: Tüm bu şımarıklıklar artık adamın canına tak etmiştir ve Bellinger Kardeşler, merhum babalarının eski barını işletmek için dünyaya geldikları kasabaya gidecektir.

Genç kadın Westport’a ayak basmasının halen beşinci dakikasında, onun Beverly Hills’ten uzakta bir hafta bile dayanamayacağını düşünen iriyarı ve kaba tekne kaptanı Brendan`la tanışır. Piper o anda hem üvey babasına hem de bu seksi kasabalıya, güzel bir surattan daha fazlasına sahip olduğunu ispatlamaya karar verir.

Lakin Westport ufak bir kasabadır ve Piper kısa süre içinde, gittiği her yerde Brendan’a rastlamanın kaçınılmaz olduğunu fark eder. Eğlence düşkünü bir jet sosyete üyesi ile huysuz bir tekne kaptanı her ne kadar zıt karakterde olsalar da aralarında inkâr edilemez bir çekimin fitili ateşlenmiştir bile. Piper herhangi bir biçimde dikkatinin gitmesini istememektedir; özellikle de denize açılıp haftalar boyu geri dönmeyen bir adam tarafından. Geçmişiyle bağlantı kurup Westport’u evi gibi görmeye başladıktan sonra Los Angeles’taki şatafatlı fakat soğuk yaşamın gerçekten istediği şey olup olmadığını sorgulamadan edemez. Los Angeles hâlâ ona seslenmektedir ama Brendan -ve anılarla dolu bu ufak kasaba- çoktan kalbini ele geçirmiştir.

Bir Yaz Boyunca PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu