Macera Kitapları

Bir Zamanlar Seviyordun PDF indir

Bir Zamanlar Seviyordun PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Zamanlar Seviyordun kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Rachel Cusk tarafından kaleme alınan Bir Zamanlar Seviyordun kitabı 176 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Zamanlar Seviyordun kitabını 9789752935181 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Zamanlar Seviyordun kitap özeti, Bir Zamanlar Seviyordun pdf oku, Bir Zamanlar Seviyordun yandex, Rachel Cusk e-kitap pdf, Bir Zamanlar Seviyordun PDF Drive, Bir Zamanlar Seviyordun Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Zamanlar Seviyordun PDF Oku

Bir Zamanlar Seviyordun Kısa Özet

Türkiye çok seveceği yeni ve hassas bir kalemle tanışıyor. Bir Zamanlar Seviyordun, eski hayatlarına yeniden dönmek isteyenlere sesleniyor. Zarif anlatımıyla sizi saracak, okuduktan sonra hayat ile ilgiliki seçimlerinizi tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak kuvvetli bir roman. Maeve Binchy okurları, Rachel Cusk’ı da çok sevecekler.

İngiltere kırsalının özgün atmosferinde geçen Bir Zamanlar Seviyordun, incelikle işlenmiş, yer yer kara mizaha kayan komedi unsurlarıyla hayat denen kurgunun yalnızca bir kişisel yanılsama olabileceğinin önemini vurguluyor. Kimilerini rahatsız edebilecek insan ve aile kusurlarını keyifli bir bakışla ve akıcı bir üslupla anlatıyor.

*Rachel Cusk’ın romanı, ruhunuzda, hayattaki bunun bunun yanındalıklar ve hayal kırıklıkları üzerine derin bir meditasyon etkisi bırakıyor.*

The New York Times

*Bir Zamanlar Seviyordun, zarif anlatımıyla sizi saracak, okuduktan sonra hayat ile ilgiliki seçimlerinizi tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak, kuvvetli bir roman.*

Daily Telegraph

Bir Zamanlar Seviyordun PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu