Psikoloji Kitapları

Biri Beni Gözetliyor PDF indir

Biri Beni Gözetliyor PDF indir, e-kitap sitemizde Biri Beni Gözetliyor kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Rupert Sheldrake tarafından kaleme alınan Biri Beni Gözetliyor kitabı 464 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Biri Beni Gözetliyor kitabını 9789756698921 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Biri Beni Gözetliyor kitap özeti, Biri Beni Gözetliyor pdf oku, Biri Beni Gözetliyor yandex, Rupert Sheldrake e-kitap pdf, Biri Beni Gözetliyor PDF Drive, Biri Beni Gözetliyor Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Biri Beni Gözetliyor PDF Oku

Biri Beni Gözetliyor Kısa Özet

İnsan Aklının Gizemli Güçleri: Nazar, Büyü, Telepati, Gelecekten Haber Verme ve Daha Fazlası Bilimsel Dogmaları Kıran Bir Kitap

Sheldrake’in incelemelerina göre 10 kişiden 7’si arkadan kendisine bakıldığını hissediyor. Aynı biçimde bir çok insan, bir insana arkasından bakarak onu en azından huzursuz edebileceğini iddia ediyor. Bir başka deyişle, niyetlerimiz ve dikkatlerimiz, baktığımız şeye dokunacak biçimde bedenimizin dışına uzanabiliyor.

Bu kitapta Rupert Sheldrake; 5.000 vaka hikâyesi, 2.000 ‘den fazla anket ve 1.600’den fazla mülakata dayanan 25 senedir sürdürdüğü bilimsel incelemelerin neticesinde, gözetlenme duygusu, telepati, nazar ve benzeri olguları açıklıyor.

Zihnimizin beynimizle sınırlı olmayıp başımızın dışına uzandığını kabul edersek; telepati, dikkatin gücü, önbiliş ve kilometrelerce uzakta yaşananları görme gibi fenomenlerin olabilecek olduğu anlaşılır.

Sheldrake’in fikirleri kendimize; insanlarla, hayvanlarla ve çevremizi saran dünyayla ilişkimize yeni bir bakış açısı getiriyor.

Biri Beni Gözetliyor PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu