Roman Kitapları

Birine Bir Şey Yapmaktan Korkuyorum PDF indir

Birine Bir Şey Yapmaktan Korkuyorum PDF indir, e-kitap sitemizde Birine Bir Şey Yapmaktan Korkuyorum kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Fatih Altınöz tarafından kaleme alınan Birine Bir Şey Yapmaktan Korkuyorum kitabı 136 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Birine Bir Şey Yapmaktan Korkuyorum kitabını 9789753483971 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Birine Bir Şey Yapmaktan Korkuyorum kitap özeti, Birine Bir Şey Yapmaktan Korkuyorum pdf oku, Birine Bir Şey Yapmaktan Korkuyorum yandex, Fatih Altınöz e-kitap pdf, Birine Bir Şey Yapmaktan Korkuyorum PDF Drive, Birine Bir Şey Yapmaktan Korkuyorum Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Birine Bir Şey Yapmaktan Korkuyorum PDF Oku

Birine Bir Şey Yapmaktan Korkuyorum Kısa Özet

Fatih Altınöz, Birine Bir Şey Yapmaktan Korkuyorum’daki öykülerinde 1990’lı senelerda bir doktor olarak tanıdığı delileri anlatıyor. Sadece delileri değil, doktorları da tabi ki.

Kim doktor, kim hastadır bu hayatta? Kim, kime nereye kadar ve ne kadar sağlık, sıhhat verebilir? Doktoru kadir-i mutlak, bütün güçleri sonsuzcasına kendisinde toplamış, hikmetinden sual olunmaz bir varlık olarak görmenin saçmalığına dair trajik örnekler var Birine Bir Şey Yapmaktan Korkuyorum’da.

Fatih Altınöz’ün büyük bir dramın içinden incelikle çıkardığı bu kahramanlar tabi ki ki müstear isimli. Sonuncusu hariç…

Birine Bir Şey Yapmaktan Korkuyorum PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu