Sağlık Kitapları

Biyografiniz Nasıl Biyolojiniz Haline Gelir? PDF indir

Biyografiniz Nasıl Biyolojiniz Haline Gelir? PDF indir, e-kitap sitemizde Biyografiniz Nasıl Biyolojiniz Haline Gelir? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Donna Jackson Nakazawa tarafından kaleme alınan Biyografiniz Nasıl Biyolojiniz Haline Gelir? kitabı 288 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Biyografiniz Nasıl Biyolojiniz Haline Gelir? kitabını 9789752755338 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Biyografiniz Nasıl Biyolojiniz Haline Gelir? kitap özeti, Biyografiniz Nasıl Biyolojiniz Haline Gelir? pdf oku, Biyografiniz Nasıl Biyolojiniz Haline Gelir? yandex, Donna Jackson Nakazawa e-kitap pdf, Biyografiniz Nasıl Biyolojiniz Haline Gelir? PDF Drive, Biyografiniz Nasıl Biyolojiniz Haline Gelir? Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Biyografiniz Nasıl Biyolojiniz Haline Gelir? PDF Oku

Biyografiniz Nasıl Biyolojiniz Haline Gelir? Kısa Özet

Çocukluk dönemi tecrübeleri, siz onları bilinçli olarak hatırlamasanız bile yaşamınızın diğer dönemlerine nasıl damgasını vuruyor?

Aynaya baktığınızda gördüğünüz yetişkin bir zamanlar çocuktu; o çocuğun hikâyesine kulak verin; çünkü çocukluk tecrübeleri yetişkinliği şekillendiriyor.

Çocukken karşı karşıya geldiğınız stres etkenleri, kayıplar ve olumsuzluklar, biyolojinizi şekillendiriyor, yetişkinlikteki sağlığınızı ve ilişkilerinizi belirliyor.

Neden üç kez evlendiğinizi yahut hiç evlenmediğinizi, neden sigarayı bırakamadığınızı, neden fazlaca içtiğinizi, neden doktorların size yardımcı olamadığı bir çok fiziksel sorununuz olduğunu veya *başarılı* olmanıza rağmen neden neşeli ve mutlu hissetmediğinizi anlamak ve nasıl iyileşeceğinizi bilmek istiyorsanız bu kitap sizin için.

Yetişkin yaşamınızda boğuştuğunuz poblemlerin birçoğunun köklerinin çocukluğunuzda yaşadığınız olumsuzluklarda olduğunu göreceksiniz.

Bu kitap, olumsuz çocukluk tecrübelerinin ardından acı çeken herkes için bir umut ve ilham kaynağıdır.

Aynaya tekrar bakın ve bir zamanlar olduğunuz o çocuğa onu iyileştirmek için bir yolculuğa çıkacağınıza söz verin.

Biyografiniz Nasıl Biyolojiniz Haline Gelir? PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu