Çocuk Kitapları

Bizim Okul Bi’ Acayip – Tam Bir Curcuna PDF indir

Bizim Okul Bi’ Acayip – Tam Bir Curcuna PDF indir, e-kitap sitemizde Bizim Okul Bi’ Acayip – Tam Bir Curcuna kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dan Gutman tarafından kaleme alınan Bizim Okul Bi’ Acayip – Tam Bir Curcuna kitabı 200 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Bizim Okul Bi’ Acayip – Tam Bir Curcuna kitabını 9786051735641 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bizim Okul Bi’ Acayip – Tam Bir Curcuna kitap özeti, Bizim Okul Bi’ Acayip – Tam Bir Curcuna pdf oku, Bizim Okul Bi’ Acayip – Tam Bir Curcuna yandex, Dan Gutman e-kitap pdf, Bizim Okul Bi’ Acayip – Tam Bir Curcuna PDF Drive, Bizim Okul Bi’ Acayip – Tam Bir Curcuna Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bizim Okul Bi’ Acayip – Tam Bir Curcuna PDF Oku

Bizim Okul Bi’ Acayip – Tam Bir Curcuna Kısa Özet

Çocukların çok sevdiği Bizim Okul Bi` Acayip serisi Tam Bir Curcuna`yla sürdürmekte! Bu okulda acayiplikler biter mi sandınız?

Eyvah, okulda bir hırsız var, bütün sandviçleri çalıyor. Ama Memur Spence hırsızı yakalamaya kararlı, bunun için okulu resmen birbirine katıyor. O da bir şey mi? Müdür yardımcısı Bayan Dafee kafayı çeşitli ders verme metotlarıne takmış. Hepsi de bi` enteresan: Karanlık kütüphanede tarih dersi, havuzun içinde sınav, futbol yerine yoga… Anlayacağınız, okulda tam bir curcuna var! A.J. ve dostlarını yine bir milyon yıl düşünseniz aklınıza gelmeyecek gülünç ve acayip şeyler bekliyor.

Bizim Okul Bi’ Acayip – Tam Bir Curcuna PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu