Edebiyat Kitapları

Bizim Zamanımız PDF indir

Bizim Zamanımız PDF indir, e-kitap sitemizde Bizim Zamanımız kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sinem Sal tarafından kaleme alınan Bizim Zamanımız kitabı 216 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bizim Zamanımız kitabını 9786257217392 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bizim Zamanımız kitap özeti, Bizim Zamanımız pdf oku, Bizim Zamanımız yandex, Sinem Sal e-kitap pdf, Bizim Zamanımız PDF Drive, Bizim Zamanımız Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bizim Zamanımız PDF Oku

Bizim Zamanımız Kısa Özet

*İçimdeki yangını söndüremezsem, kötü genlerime karşı gelemeyeceğimi hissediyorum. Babamın bastırılmış öfke dolu genlerine, annemin telaşlı genlerine, anneannemin hırslı genlerine, babaannemin işgüzar genlerine karşı gelemeyeceğim. Sanki hepsi birden bulunacağım. Aliye Rona gözlerim, Aliye Rona bakışlarım ve Aliye Rona sesim olacak. Yönetmen ‘Kes!’ dese kesmeyeceğim. Hem niye keseyim ki? Rolüm gereği çok sevilecekken terk edilmeme göz yuman yönetmeni mi dinleyeceğim? Daha neler…*

Sinem Sal, Bizim Zamanımız’da, hüzünden ve neşeden beslenerek, sizi doksanlı senelerın sıradan bir mahallesinde geçen sıradan olmayan bir maceraveyavet ediyor.

Bizim Zamanımız, dünyaya geldiğu sokaktan çıkamayanların, yalnızca gülerek acıyla baş edebilenlerin, milenyuma girmeyi dört gözle bekleyenlerin, şarkılardan ve büyülerden medet umanların, televizyondakiler dışında *Bugün nasılsınız?* diyeni olmayanların, âşık olunca geçer sananların, kendi enkazına sahip çıkanların, ufak bir enteresaniye dükkânını ayakta tutmaya çalışırken ayağa kalkan bir anne kızın ve tanıdık bir mahallenin kadınlarının hikâyesi.
Hazırsanız, şimdi, bizim zamanımız!

Bizim Zamanımız PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu