Edebiyat Kitapları

Blackpink PDF indir

Blackpink PDF indir, e-kitap sitemizde Blackpink kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Adrian Besley tarafından kaleme alınan Blackpink kitabı 293 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Blackpink kitabını 9786052972861 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz.

Blackpink kitap özeti, Blackpink pdf oku, Blackpink yandex, Adrian Besley e-kitap pdf, Blackpink PDF Drive, Blackpink Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Blackpink PDF Oku

Jisoo, Jennie, Lisa ve Rosé… Bu birbirinden kabiliyetli ve güzel dört kız, bundan seneler önce yaşamları boyuncaki en büyük tutku olan müziğin peşinden gitmeye karar verdiklerinde, günün birinde tüm dünyayı kendilerine hayran bırakacaklarını tahmin edebilirler miydi?
Hayranların uzun bekleyişinin ardından 2016 senesinde çıkışını yapan tanınmış K-Pop grubu Blackpink, bir ay gibi kısa bir sürede hemen hemen tüm müzik listelerinde üst sıralara yerleşmiş ve ileride neler başarabileceklerinin sinyalini vermişti. Çok geçmeden dünyanın her yerinde konserler vermeye başladılar ve milyonlarca hayran kazandılar. Onları bu kadar başarılı yapan şey ise senelerca gece gündüz çalışıp kendilerini geliştirmeleri, her seferinde daha iyi sahne performansları sergilemek için gösterdikleri çaba ve en mühimsi, hayran grupları Blink’in tükenmeyen sevgisiydi. Bu kitap aracılığıyla herkes tarafından çok bi hayli beğeni alan Blackpink üyeleri ve Blink’ler ile ilgili birden fazla şey öğrenecek, K-Pop dünyasının derinlerine ineceksiniz.

Blackpink PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu