Teknoloji Kitapları

Blockchain Blok Zinciri – Gelecekteki Her Şey PDF indir

Blockchain Blok Zinciri – Gelecekteki Her Şey PDF indir, e-kitap sitemizde Blockchain Blok Zinciri – Gelecekteki Her Şey kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Stephen P. Williams tarafından kaleme alınan Blockchain Blok Zinciri – Gelecekteki Her Şey kitabı 208 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Blockchain Blok Zinciri – Gelecekteki Her Şey kitabını 9789752566514 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Blockchain Blok Zinciri – Gelecekteki Her Şey kitap özeti, Blockchain Blok Zinciri – Gelecekteki Her Şey pdf oku, Blockchain Blok Zinciri – Gelecekteki Her Şey yandex, Stephen P. Williams e-kitap pdf, Blockchain Blok Zinciri – Gelecekteki Her Şey PDF Drive, Blockchain Blok Zinciri – Gelecekteki Her Şey Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Blockchain Blok Zinciri – Gelecekteki Her Şey PDF Oku

Blockchain Blok Zinciri – Gelecekteki Her Şey Kısa Özet

Tecrübeli, kabiliyetli bir teknoloji yazarından blok zinciri teknolojisi ve bu teknolojinin dünyayı nasıl değiştireceğine dair rahat okunan bir rehber kitap
Blok zinciri nedir? Teknoloji uzman kişilerından iş dünyası patronlarına ve filantroplara kadar herkes bunun, en az İnternet’in keşfinde olduğu kadar toplumu dönüştürecek bir teknoloji olduğuna inanıyor. Peki, blok zincirinin *Gelecekteki Her Şey* diye anılmasının sebebi ne olabilir?
Son zamanların en mühim yeniliği ile ilgili ustaca yazılmış, kolay okunan giriş niteliğindeki bu eserde Stephen P. Williams, kafalardaki bütün soruları yanıtlıyor. Bitcoin gibi kripto paraların bu yeni teknolojinin devrim yaratan çok sayıdaki uygulamasından yalnızca bir tanesi olduğunu dile getiriyor.
Teknolojiye aşina olmayan okuyucular için karmaşık kavramları; sindirilebilir anekdotlar, net tanımlar ve benzetmelerle açıklıyor. *Dijital kayıt defteri* adı verilen bu sistemin neden hack’lenemediğini ve değiştirilemediğini; *dağıtılmış olma niteliği* sebebiyle hâkimiyet ve gücü; banka, hükûmet ve şirketler gibi merkezî birimlerin elinden alıp dünyanın herhangi bir yerinde yaşayan sıradan vatandaşların kullanımına verdiğini ve yaygın kullanımının toplumun geneli için neler vadettiğini anlatıyor.
Yakın geleceğimize doğru yapacağınız bu olağanüstü yolculukta ekonomi, siyaset ve küresel ticareti derinden etkileyecek blok zinciri sistemlerini, elinizi uzatsanız dokunacak kadar yakında zamandan tecrübe etmeye hazır mısınız?

Blockchain Blok Zinciri – Gelecekteki Her Şey PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu