Edebiyat Kitapları

Bodrum Katı PDF indir

Bodrum Katı PDF indir, e-kitap sitemizde Bodrum Katı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Işıl Işık tarafından kaleme alınan Bodrum Katı kitabı 304 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bodrum Katı kitabını 9786052692486 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bodrum Katı kitap özeti, Bodrum Katı pdf oku, Bodrum Katı yandex, Işıl Işık e-kitap pdf, Bodrum Katı PDF Drive, Bodrum Katı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bodrum Katı PDF Oku

Bodrum Katı Kısa Özet

İstanbul Boğazı’nın kıyısında, boynunda altın bir kolye ile çarmıha gerilmiş biçimde duran bir kadın cesedi bulunur. Kısa sürede tüm ülke bu gizemli cinayeti konuşmaya başlar. Aradan geçen günlerde ise değişik mekanlarde benzer cesetler bulunmaya devam eder.

Kadının boynundaki kolye ise Atlas’ın ikiz kardeşi Talya’nın kolyesinin birebir aynısıdır. Atlas, kardeşi ile cinayetler içindeki ilişkiyi bulmaya çalışırken, hayatları babaları Enzel’in çeşitli sanrılar görmeye başlaması ve enteresan davranışları sebebiyle altüst olur.

Atlas ve dostları incelemelerina devam ederken yolları tarihi gizemli Beyaz Ev ve evin yeni sahibi ile kesişir. Cinayetler, Beyaz Ev ve Enzel içindeki bağlantıları çözmek ve hadiselerin perde arkasını deşifre etmek ise hiç kolay olmayacaktır!

Paranormal Hikayeler ve Tünelden Önceki Beyaz Ev kitaplarının başarılı yazarı Işıl Işık’tan, aksiyon dolu ve her bölümü merak uyandırıcı bir polisiye gerilim romanı…

Ürpertici gizemlerle dolu Tünelden Önceki Beyaz Ev’e başka bir gözle bakmaya hazır mısınız?

Bodrum Katı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu