Hukuk Kitapları

Borçlar Hukuku Genel Hükümler PDF indir

Borçlar Hukuku Genel Hükümler PDF indir, e-kitap sitemizde Borçlar Hukuku Genel Hükümler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yasin Ulusoy tarafından kaleme alınan Borçlar Hukuku Genel Hükümler kitabı 260 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Borçlar Hukuku Genel Hükümler kitabını 3996058085107 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Borçlar Hukuku Genel Hükümler kitap özeti, Borçlar Hukuku Genel Hükümler pdf oku, Borçlar Hukuku Genel Hükümler yandex, Yasin Ulusoy e-kitap pdf, Borçlar Hukuku Genel Hükümler PDF Drive, Borçlar Hukuku Genel Hükümler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Borçlar Hukuku Genel Hükümler PDF Oku

Borçlar Hukuku Genel Hükümler Kısa Özet

Olduğun ve göründüğün gibi ol. Sevmediğin zaman sever gibi yapma. Çevrene tavsiyelerde bulun ama hükmetme. İnsanları yargılarsan onları sevmeye zamanın kalmaz. Ve unutma ki, insanlığın yüzsenelerdır öğrendikleri, sonsuz uzunlukta bir kumsaldaki tek bir kum taneciğinden daha fazla değildir.

Kaybetmeyi ahlaksızca bir kazanca tercih et. İlkinin acısı bir an, ötekinin vicdan azabı bir ömür boyu sürer. Bazı idealler o kadar kıymetlidir ki, o yolda yenilmen bile zafer sayılır. Bu dünya çapında bırakacağın en büyük miras dürüstlüktür.

Anımsar mısın dünyaya geldiğun zamanları: Sen ağlarken herkes sevinçle gülümsüyordu. Öyle bir ömür geçir ki, herkes ağlasın öldüğünde, sen mutlulukla gülümse. Sabırlı, sevecen, erdemli ol. Eninde sonunda tüm servetin sensin. Görmeye çalış ki, tüm pisliğine ve kalleşliğine karşın dünya yine de insanın biricik güzel mekanıdır.

Eski Bir Tapınak Yazıtı
(Xsensius İ.Ö. 9. yy.)

Borçlar Hukuku Genel Hükümler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu